Programma deze week

0

>> Download het hele programma voor de 2e helft veld als Excel-bestand.

Datum Aanw/Vertr Start Thuis Uit
18-04-18 19:30 20:00 Sporting Delta MW1 Korbatjo MW1
Accommodatie: Sportcomplex Gravensingel
21-04-18 14:00 16:00 Tweemaal Zes 1 Sporting Delta 1
Accommodatie: FJH van Eck sportpark MAARTENSDIJK
21-04-18 9:30 12:00 DOS ’46 3 Sporting Delta 2
Accommodatie: Tussenboerslanden NIJEVEEN
21-04-18 10:30 12:30 Die Haghe 3 Sporting Delta 3
Accommodatie: Baambruggestraat 10 ‘S-GRAVENHAGE
21-04-18 12:00 13:15 KCR 7 Sporting Delta 4
Accommodatie: Sportpark Sportlaan RIDDERKERK
22-04-18 11:15 12:00 Sporting Delta 5 Sperwers 3
Accommodatie: Sportcomplex Gravensingel
21-04-18 11:45 12:45 Sporting Delta A1 GKV/Enomics A1
Accommodatie: Sportcomplex Gravensingel
21-04-18 10:15 11:15 Sporting Delta A2 Twist A1
Accommodatie: Sportcomplex Gravensingel
21-04-18 12:30 13:15 Sporting Delta A3 HKC (Ha) A2
Accommodatie: Sportcomplex Gravensingel
21-04-18 9:00 10:30 Maassluis A4 Sporting Delta A4
Accommodatie: Wipperspark MAASSLUIS – Vervoer: Fam de Jong, Fam Bosma, Fam Krahe, Fam Haak
21-04-18 9:15 11:15 DSC B1 Sporting Delta B1
Accommodatie: Sportcomplex Eindhoven-Noord EINDHOVEN – Vervoer: Fam Detmar, Fam vd Laars, Fam vd Ploeg
21-04-18 9:00 10:00 Sporting Delta B2 TOGO B1
Accommodatie: Sportcomplex Gravensingel
21-04-18 11:15 12:00 Sporting Delta B3 Merwede/Multiplaat B4
Accommodatie: Sportcomplex Gravensingel
21-04-18 8:00 10:00 DSC C1 Sporting Delta C1
Accommodatie: Sportcomplex Eindhoven-Noord EINDHOVEN – Vervoer: Fam Slotboom, Fam van Oversteeg, Fam Khadje
21-04-18 10:00 11:00 Sporting Delta C2 Ventura Sport C1
Accommodatie:
21-04-18 9:15 10:00 Sporting Delta C3 Albatros C5
Accommodatie:
21-04-18 8:15 10:00 Tiel ’72 D1 Sporting Delta D1
Accommodatie: Sportpark Rauwenhof TIEL – Vervoer: Fam den Dekker, Fam Stoop, Fam Novella
21-04-18 8:15 9:00 Sporting Delta D2 Kinderdijk D2
Accommodatie: Sportcomplex Gravensingel
21-04-18 11:15 12:30 Good Luck D1 Sporting Delta D3
Accommodatie: Sportpark Oostplaat MIDDELHARNIS – Vervoer: Fam van Maaren, Fam Maas, Fam Spiering
21-04-18 10:30 11:00 Oranje Wit (D) D4 Sporting Delta D4
Accommodatie: Sportcomplex Stadspolders DORDRECHT – Vervoer: Verzamelen bij Oranje Wit
21-04-18 9:30 10:30 HKC (Ha) E1 Sporting Delta E1
Accommodatie: Sportveld Boven Hardinxveld HARDINXVELD-GIESSENDAM – Vervoer: Fam Kardienaal, Fam Post
21-04-18 9:00 10:00 Kinderdijk E3 Sporting Delta E2
Accommodatie: Sportpark Molenzicht ALBLASSERDAM – Vervoer: Fam Mulders, Fam Hamels
21-04-18 10:45 11:30 Dordrecht E1 Sporting Delta E3
Accommodatie: Sportcomplex Amstelwijck DORDRECHT – Vervoer: Verzamelen bij KC Dordrecht
21-04-18 8:30 9:00 Sporting Delta E4 DeetosSnel E5
Accommodatie: Sportcomplex Gravensingel
21-04-18 9:00 10:00 Oranje Zwart/De Hoekse E1 Sporting Delta E5
Accommodatie: Sportveld Munnikendijk WESTMAAS – Vervoer: Fam Weinberg, Fam de Jong
21-04-18 9:15 10:00 GKV/Enomics F2 Sporting Delta F1
Accommodatie: Molenvliet GORINCHEM – Vervoer: Fam Zoutewelle, Fam Bos
21-04-18 8:45 9:15 DeetosSnel F3 Sporting Delta F2
Accommodatie: Sportterrein Vorrinklaan DORDRECHT – Vervoer: Verzamelen bij DeetosSnel