Programma deze week

0

Download hier het hele zaalprogramma 2017-2018 incl. zaalwacht en vervoer als Excel-bestand.

DatumĀ  Aanw/Vertr Starttjd Thuis team Uit team
16-12-17 18:15 20:00 Sporting Delta 1 Nieuwerkerk 1
Accommodatie: Deltahal
16-12-17 17:00 18:15 Sporting Delta 2 Nieuwerkerk 2
Accommodatie: Deltahal
16-12-17 16:00 16:50 Sporting Delta 3 Rust Roest 2
Accommodatie: Deltahal – Zaalwacht: Esmee Krol, Demi Bosma
17-12-17 12:35 13:20 DeetosSnel 7 Sporting Delta 5
Accommodatie: DeetosSnel-hal DORDRECHT – Vervoer: Verzamelen bij DeetosSnel
17-12-17 11:30 12:10 DeetosSnel 8 Sporting Delta 6
Accommodatie: DeetosSnel-hal DORDRECHT – Vervoer: Verzamelen bij DeetosSnel
16-12-17 13:45 15:05 Albatros A1 Sporting Delta A1
Accommodatie: Develsteinhal ZWIJNDRECHT – Vervoer: Fam Eichhorn, Fam Stoop, Fam Chastelet, Fam vd Ploeg
16-12-17 18:15 19:30 Albatros A2 Sporting Delta A2
Accommodatie: Develsteinhal ZWIJNDRECHT – Vervoer: Fam Bosman, Fam Hornes, Fam vd Laan
16-12-17 14:45 15:30 Sporting Delta A4 PKC/SWKGroep A8
Accommodatie: Deltahal – Zaalwacht: Fam Krahe, Fam vd Putte
16-12-17 13:00 15:10 Fortis B1 Sporting Delta B1
Accommodatie: De Belt OOST-SOUBURG – Vervoer: Fam vd Bos, Fam vd Padt, Fam vd Laars
16-12-17 12:15 14:20 Rust Roest B1 Sporting Delta B2
Accommodatie: Strijphal EINDHOVEN – Vervoer: Fam de Geus, Fam Maccolini, Fam van Rijswijk
16-12-17 13:30 14:30 Sporting Delta B3 KOAG B4
Accommodatie: Deltahal – Zaalwacht: Fam Stehouwer, Fam Holstein
16-12-17 12:30 13:30 Sporting Delta C1 Oranje Wit (D) C2
Accommodatie: Deltahal – Zaalwacht: Fam van Essen, Fam Oversteeg
16-12-17 14:30 16:00 Good Luck C1 Sporting Delta C2
Accommodatie: De Staver SOMMELSDIJK – Vervoer: Fam Pennings, Fam Hoogerwaard, Fam Andela
16-12-17 11:30 13:15 Avanti (P) D1 Sporting Delta D1
Accommodatie: Emerald DELFGAUW – Vervoer: Fam Fok, Fam Luscombe, Fam Novella
16-12-17 9:15 10:30 WION D1 Sporting Delta D2
Accommodatie: WION-hal ROTTERDAM – Vervoer: Fam Kroonen, Fam de Jong, Fam Kolsters
16-12-17 10:45 11:30 Sporting Delta D3 DSO (K) D2
Accommodatie: Deltahal – Zaalwacht: Fam van Maren, Fam Maas
16-12-17 11:45 12:30 Sporting Delta D4 Triade D1
Accommodatie: Deltahal – Zaalwacht: Fam Buurman, Fam Popuijs
16-12-17 14:45 16:00 Korbatjo E1 Sporting Delta E1
Accommodatie: De Boogerd OUD-BEIJERLAND – Vervoer: Fam Kardinaal, Fam Schilperoord
16-12-17 9:00 10:00 Merwede/Multiplaat E3 Sporting Delta E2
Accommodatie: De Stoep SLIEDRECHT – Vervoer: Fam Mulders, Fam Hamels
16-12-17 8:00 9:00 Vitesse (Ba) E4 Sporting Delta E3
Accommodatie: Bongerdhal BARENDRECHT – Vervoer: Fam Bron, Fam Ismael, Fam Hujser
16-12-17 12:45 14:00 Good Luck E2 Sporting Delta E4
Accommodatie: De Staver SOMMELSDIJK – Vervoer: Fam van Oeveren, Fam de Visser, Fam de Jong
16-12-17 10:10 11:00 PKC/SWKGroep F4 Sporting Delta F1
Accommodatie: PKC-hal PAPENDRECHT – Vervoer: Fam Bos, Fam Cirkel
16-12-17 8:00 9:00 RWA F3 Sporting Delta F2
Accommodatie: Rhoon RHOON – Vervoer: Fam Houtman, Fam den Dekker