Scheidsrechters deze week

0

Let op! Scroll verder naar beneden voor de hele indeling voor de 2e helft veld.

Datum Starttijd Thuis team Uit team Scheidsrechter
18-04-18 20:00 Sporting Delta MW1 Korbatjo MW1 Selectie
Datum Starttijd Thuis team Uit team Scheidsrechter
21-04-18 9:00 Sporting Delta D2 Kinderdijk D2 Jennifer Koster
21-04-18 9:00 Sporting Delta E4 DeetosSnel E5 Geoffrey Versluis
21-04-18 10:00 Sporting Delta B2 TOGO B1 Bond
21-04-18 10:00 Sporting Delta C3 Albatros C5 Wessel Visser
21-04-18 11:00 Sporting Delta C2 Ventura Sport C1 Thomas Vermeulen
21-04-18 11:15 Sporting Delta A2 Twist A1 Bond
21-04-18 12:00 Sporting Delta B3 Merwede/Multiplaat B4 Sven Blokmaker
21-04-18 12:45 Sporting Delta A1 GKV/Enomics A1 Bond
21-04-18 13:15 Sporting Delta A3 HKC (Ha) A2 Pim Schotman
Datum Starttijd Thuis team Uit team Scheidsrechter
22-04-18 12:00 Sporting Delta 5 Sperwers 3 Selectie
Datum Starttijd Thuis team Uit team Scheidsrechter
24-04-18 19:30 Sporting Delta B1 KOAG B1 Bond
Datum Starttijd Thuis team Uit team Scheidsrechter
28-04-18 10:15 Sporting Delta B2 Olympia (S) B1 Bond
28-04-18 11:30 Sporting Delta A2 Kinderdijk A2 Bond
28-04-18 13:00 Sporting Delta A1 Vriendenschaar (H) A1 Bond
28-04-18 14:30 Sporting Delta 2 PKC/SWKGroep 3 Bond
28-04-18 16:00 Sporting Delta 1 Oranje Wit (D) 1 Bond
Datum Starttijd Thuis team Uit team Scheidsrechter
12-05-18 9:00 Sporting Delta E3 Dordrecht E1 Thomas Vermeulen
12-05-18 9:00 Sporting Delta F1 GKV/Enomics F2 Geoffrey Versluis
12-05-18 9:00 Sporting Delta F2 Merwede/Multiplaat F5 Dirk nedermeijer
12-05-18 9:45 Sporting Delta D1 Tiel ’72 D1 Bond
12-05-18 10:00 Sporting Delta E1 HKC (Ha) E1 Geoffrey Versluis
12-05-18 10:00 Sporting Delta E2 Kinderdijk E3 Selectie
12-05-18 10:00 Sporting Delta E5 Oranje Zwart/De Hoekse E1 Elise Nauta
12-05-18 10:45 Sporting Delta C1 KOAG C1 Bond
12-05-18 11:00 Sporting Delta D4 Oranje Wit (D) D4 Elise Nauta
12-05-18 11:45 Sporting Delta B1 Tilburg B1 Bond
12-05-18 12:00 Sporting Delta D3 Good Luck D1 Selectie
12-05-18 13:00 Sporting Delta 3 Oranje Wit (D) 3 Bond
12-05-18 13:00 Sporting Delta A4 Maassluis A4 Wessel Visser
12-05-18 14:30 Sporting Delta 2 Dalto/Klaverblad Verzekeringen 3 Bond
12-05-18 14:30 Sporting Delta 4 KCR 7 Michiel Houtman
12-05-18 16:00 Sporting Delta 1 DOS (W) 1 Bond
Datum Starttijd Thuis team Uit team Scheidsrechter
16-05-18 20:00 Sporting Delta MW1 Albatros/Conventus MW1 Brian de Vree
Datum Starttijd Thuis team Uit team Scheidsrechter
26-05-18 9:00 Sporting Delta D4 Korbatjo D2 Elise Nauta
26-05-18 9:00 Sporting Delta E2 Oranje Wit (D) E4 Fleur Bouman
26-05-18 9:00 Sporting Delta F1 DVS ’69 F1 Selectie
26-05-18 9:00 Sporting Delta F2 PKC/SWKGroep F8 Selectie
26-05-18 10:00 Sporting Delta A2 KCR A2 Bond
26-05-18 10:00 Sporting Delta C3 HKC (Ha) C2 Dylan Bronder
26-05-18 11:00 Sporting Delta C2 Oranje Wit (D) C3 Wessel Visser
26-05-18 11:30 Sporting Delta A1 PKC/SWKGroep A2 Bond
26-05-18 12:00 Sporting Delta B3 SKV B1 Elise Nauta
26-05-18 13:00 Sporting Delta 4 DeetosSnel 5 Michiel Houtman
Datum Starttijd Thuis team Uit team Scheidsrechter
27-05-18 12:00 Sporting Delta 5 Dordrecht 2 Selectie
Datum Starttijd Thuis team Uit team Scheidsrechter
02-06-18 9:00 Sporting Delta E1 Oranje Wit (D) E1 Geoffrey Versluis
02-06-18 9:00 Sporting Delta E3 Movado E1 Fleur Bouman
02-06-18 9:00 Sporting Delta E4 Good Luck E2 Sascha Verboon
02-06-18 9:00 Sporting Delta E5 Kinderdijk E7 Charlotte de Waard
02-06-18 9:45 Sporting Delta D1 DSC D1 Bond
02-06-18 10:00 Sporting Delta D3 Conventus D1 Geoffrey Versluis
02-06-18 10:45 Sporting Delta C1 DeetosSnel C1 Bond
02-06-18 11:00 Sporting Delta D2 Merwede/Multiplaat D1 Thomas Vermeulen
02-06-18 11:45 Sporting Delta B1 DeetosSnel B1 Bond
02-06-18 12:00 Sporting Delta A4 Gemini A2 Wessel Visser
02-06-18 13:00 Sporting Delta 3 Fiks 2 Bond
02-06-18 13:30 Sporting Delta A3 Merwede/Multiplaat A2 Sifra Mol
02-06-18 14:30 Sporting Delta 2 DeetosSnel 2 Bond
02-06-18 15:00 Sporting Delta B2 Vitesse (Ba) B2 Bond
02-06-18 16:00 Sporting Delta 1 DeetosSnel 1 Bond