Hallo Allemaal,

Het korfbalseizoen is klaar en zoals eerder al aangegeven gaan we na de avondvierdaagse vanaf maandag 12-6 nog 2 weken door met de selectietrainingen voor de jeugdteams.

Hieronder publiceren we trainingsgroepen en de tijden wanneer deze groepen staan ingepland.

Wij willen iedereen vragen goed te kijken wanneer je bent uitgenodigd voor de training.

Het streven is dat de teams, met uitzondering van enkele selectieteams, voor de vakantie bekend zijn.

Helaas is het op dit moment nog niet gelukt om voor alle jeugdteams trainers/sters  te vinden. De TC is nog druk bezig om geschikte kandidaten te vinden. Zodra er meer duidelijkheid is dan zal zit gepubliceerd worden op de site en in de nieuwsbrief.

De B en D groepen zulle na de 1e trainingsweek opgedeeld worden in 2 trainingsgroepen. De spelers/sters uit deze categorieen krijgen uiterlijk zaterdag 17-6 te horen in welke groep ze de 2e week zijn ingedeeld.

Tot slot willen we aangeven dat de teams niet alleen bepaald zullen worden aan de hand van de trainingen in juni. Uiteraard zullen ook de afgelopen jaren meetellen en worden de huidige trainers/ster van de diverse teams geraadpleegd om zo tot een goede samenstelling  van de teams te komen.

Als er vooraf vragen zijn over onderstaande indelingen etc. dan verzoeken wij jullie de betreffende vraag te mailen naar jeugdkorfbal@sportingdelta.nl.

Totaaloverzicht selectietrainingen:

Selectietrainingen
(klik op het schema voor een grotere versie)

Overzichten per categorie

A selectie
Dames Heren
Donna Berkhout Max Bouman
Daphne Besemer Douwe Chastelet
Danique Bosman Davy Eichhorn
Fleur Bouman Mitchell Eichhorn
Alicia Hardenbol Daniel v Essen
Tessa Hornes Wessel vd Laan
Francien vd Ing Stan vd Lijcke
Jennifer Koster Jeroen Stoop
Simone vd Padt Thomas Vermeulen
Pascalle vd Ploeg Glenn Vink
Kayleigh Schoenaker Jesse de Winter
Evi Schotman Julian v Zanten
Sacha Verboon
Charlotte de Waard

Let op: Op dinsdag 13-6 verzamelen we met de A selectie om 19.00 uur in de kantine voor een kennismaking met de nieuwe trainer, Michael Dissel

A3-A4
Dames Heren
Jasmijn Beljaars Stijn Dobbelaar
Demi Bosma Ticho Gomersbach
Naomi Bosma David Haak
Yasmine Eichhorn Bart Krahe
Lisanne de Jong Mitch Maccolini
Romy Kieboom Sven Poots
Lieke Krahe Jesse vd Putte
Esmee Krol
Myrthe Kwakernaat
Robin Roest
Eva Smulders
Marscha Vermeulen
B groep totaal
Dames Heren
Yara Brasser Sander de Geus
Fabienne v Erk Julian de Vos
Sterre Detmar Stijn Detmar
Kyra Holstein Senna Ham
Marit Paping Ralf Hardy
Lotte Schilten Thijs Houtman
Liele Schotman Owen Kloeg
Julia Stehouwer Jeroen Korsmit
Roos v Chastelet Jordy Maccolini
Anouk vd Laars Reijn Scharinga
Dominique vd Ploeg Daan Schotman
Patty v Genderen Michel Smit
Britt v Herk Olaf vd Padt
Sam v Rijswijk Thomas v Essen
Eline Vermeulen Luc Verboon
Resy Weijts Koen Verschoor
Sander Vlasblom
C Selectie
Dames Heren
Romée Andela Jorn Bron
Kim Dallau Pepijn den Dekker
Denise de Haas Thijmen Eshuis
Gisley Khadje Sjoerd Hoogeman
Joy Oversteeg Sil Hoogerwaard
Tessa Slotboom Thomas Pennings
Lisa Slotboom Wessel Schreuder
Jessy Struik Jordy vd Laars
Sanne Tazelaar Levi v Essen
Nine vd Burgh Sivar v Pelt
Chayenne v Eeren Jur v Rijswijk
Debbie v Wijnen Daan Vlasblom
C-groep 2
Dames Heren
Marit de Jong Marnix Eshuis
Irene Flink Wessel Hoek
Lisa Popijus Timon Muller
Sanne Schreuder
Rebecca Verschuren
Vivienne Versnel

 

D groep totaal
Dames Heren
Nora Bette Ravi Bartels
Demi de Haas Martijn de Jong
Floor Fok Reinout den Dekker
Janne de Snaijer Steven Kolsters
Jinthe Bijl Martijn Korsmit
Jitte vd Lijke Sjoerd Korsmit
Katelyn de Visser Julian Novella
Kim Schilperoord Fabian Staneke
Liele Christiaanse Jasper Stoop
Ninte Eshuis Merijn vd Graaf
Veerle v Welie Daan Buurman
Dione Spiering Nick Luscombe
Elise Kroonen Ard Zirkzee
Jade van Maren
Jill Jansen
Lieke Maas
Luna Wever
Rosalie van Maaren
Kiki Kanters
Nienke de Sousa Mar Ard
Bernesy Mberi
Sanne Popijus
Tess vd Laan
Naomi v Geffen
Annabel v Heeswijk
E groep totaal
Dames Heren
Elin Bron Koen Kolsters
Eshana Rujano Pirona Lucas Kardienaal
Idriss Ismail Sem Schilperoord
Lene Smit Viktor Mulders
Manon v Doorenmalen Yoran Post
Marije Pennings
Sara de Bondt
Zarah Novella
Annemarijn den Dekker
Emy Christiaans
Fenna Huijser
Indy Hamels
Iris de Winter
Iris v Oeveren
Izzy Voetee
Katoo Mulders
Mara Zoutewelle
Stacey de Visser
Tessa Oste
F groep totaal
Charlotte Kroonen
Noa Cirkel
Tibbe Hoogeman
Olav Zoutewelle
Jente Huijser
Meike Houtman
Siebert den Dekker
Finn Niehof
Kangoeroes
Amira Rujano Pirano
Lukas Mathijssen
Ize Schilperoord