Teamindeling Senioren en A

0
Voorlopige 1e selectie
Dames Heren
Mandy Ameling Reno Bosman
Fleur Bouman Tommy Brand
Esmee Groeneweg Didier Cornet
Leonie Janssen Ruben Datema
Nicole v.d. Laan Wesley Hardenbol
Simone vd Padt Emiel Houwerzijl
Senna Roggeveen Mitchel Jacob
Lisanne Tijhuis Pascal Meerkerk
Melanie van Valen Jeroen Tijhuis
  Laurens Tijhuis
  Zachary Thijs
  Bas Willemsteijn
   
Trainers en begeleiders 1e selectie
Jan Bongers Hoofdtrainer/coach 1e selectie
Arthur Carolus Hoofdtrainer/coach 1e selectie
Patrick vd Lijcke Trainer/coach 2e
Edwin Schoenaker Verzorger 1e
n.t.b. Verzorger 2e
n.t.b. Teambegeleider 1e
n.t.b. Teambegeleider 2e
Monica Gerritsen Statistieken
Jiske v Zeijl Statistieken
   
Voorlopige 2e selectie
Dames Heren
Donna Berkhout Afvallers 1e selectie
Roxanne Camfferman Jordi vd Berg
Kayleigh Gorter Matthijs Besten
Angelique Matthijsen Sven Blokmaker
Sifra Mol Davy Eichhorn
Elise Nauta Mitchel Eichhorn
Cynthia Nolet Brian Gorter
Kelsey vd Straaten Bart Krahe
Charlotte de Waard Bart vd Zee
Lieke vd Weijden  
Zita Wolvekamp  
Eichhorn, Yasmine  
   
Trainers 2e selectie  
Stephan Ligtmans Trainer/coach 3e
Frank Stoop Trainer/coach 3e
Vacature Trainer/coach 4e
   
5e Zaterdag  
Heren Dames
Koning, Niels de Bernaards, Deborah
Verdonk, Mark Beljaars, Jasmijn
Kooren, Rens Silvia Goossens
Bos,  Mark vd  Prooij, Ester
Poot, Mikey  
   
6e Zaterdag  
Heren Dames
Poots, Sven Bosma, Naomi
Putte, Jesse van de Kwakernaat, Myrthe
Gennisse, Mark Raalte, Marit van
  Gerritsen, Judith
  Zeijl, Jiske
  Gerritsen, Monica
   
7e zondag  
Heren Dames
Berge, Michiel ten Bruijn, Rosanne de
Husen, Mark Laan, Gerda vd
Ligtmans, Stephan Pelt, Irene van
Poots, John Versluis, Wilma
Sabben, Rien van  
Versluis, Geoffrey  
Vree, Brian de  
   
Midweek  
Heren Dames
Essen, Peterhans van Lijke-Flach, Sandra
Leenheer, Richard Versluis, Linda
Schotman, Pim Welie-Geneugelijk, Danielle van
Stoop, Frank Wiel, Yvette van de
Kooren, Rens Meer-Spaans, Marlieke van de
   
Algemene reserves senioren  
Leeuwen, Rik van  
Baaijens, Aschwin  
Bakker, Pascal  
Brink, Rens van den  
Groenenberg, Ronald  
Groeneweg, Evert-Jan  
Meer, Maarten van der  
Stam, Jorg  
Tiggelen, Peter van  
Versluis, Ricky  
Kerkwijk, Petra  
Schotman, Esther  
Hooimeijer, Silvia knieblessure
Reedijk, Sandra t/m januari 2019 Spanje
Ponsen, Jan knieblessure
Hartman, Alexandra  
   
A-selectie  
Heren Dames
Chastelet, Douwe van Genderen, Patty van
Detmar, Stijn Ploeg, Pascalle van der
Padt, Olaf van der Schoenaker, Kayleigh
Stuart Verboon, Sacha
Vink, Glenn Bosman, Danique
Kloeg, Owen Hardenbol, Alicia
Laan, Wessel van der Hornes, Tessa
Lijke, Stan van der Koster, Jennifer
Stoop, Jeroen Ploeg, Dominique van der
Winter, Jesse de Ing, Francien van den
Essen, Thomas van Schotman, Evi
Visser, Nathan Rijswijk, Sam van
Zanten, Julian van  
   
A3  
Heren Dames
Afvaller 1e selectie Afvaller 1e selectie
Afvaller 1e selectie Afvaller 1e selectie
Afvaller 1e selectie Herk, Britt van
Bouman, Max Schilten, Lotte
Essen, Daniel van  
Vermeulen, Thomas  
   
A4  
Heren Dames
Gomersbach, Ticho Berge, Joelle ten
Graaf, Sanno van der Bosma, Demi
Haak, David Brasser, Yara
Maccolini, Mitch Jong, Lisanne de
Smit, Michel Krahe, Lieke
  Roest, Robin