Oefenwedstrijden zaal

0
Oefenwedstrijden Zaal 2019/2020 Versie: 18 oktober
Zaterdag 2-11
Vriendenschaar 1 Sporting Delta 1 17.00 uur sporthal HKC (het Dok)
Vriendenschaar 2 Sporting Delta 2 14.00 uur sporthal HKC (het Dok)
Sporting Delta A1 Voorwaarts (België) A1 16.00 uur jurytafel/schotklok
Sporting Delta A2 Voorwaarts (België) A2 14.30 uur jurytafel/schotklok
Sporting Delta A3 Pernix A1 13.00 uur
Sporting Delta B1 Fortissimo B1 11.45 uur
Sporting Delta C1 ONDO C1 10.30 uur
Sporting Delta D1 RWA D1 09.30 uur
Dinsdag 5-11 
HKC 1 Sporting Delta 1 21.00 uur sporthal HKC (het Dok)
HKC 2 Sporting Delta 2 19.30 uur sporthal HKC (het Dok)
ACKC 1 Sporting Delta 3 20.45 uur sporthal de Jager
Sporting Delta A1 Dalto A1 19.45 uur jurytafel/schotklok
Zaterdag 9-11
SDO 1 (zaaltoernooi HKC/Vriendenschaar) Sporting Delta 1 19.00 uur sporthal HKC (Het Dok) Prijsuitreiking 21.45 uur
SDO 2 (zaaltoernooi HKC/Vriendenschaar) Sporting Delta 2 16.00 uur sporthal HKC (Het Dok) Prijsuitreiking 21.45 uur
Sporting Delta 3 Ondo (G) 3 19.00 uur
Sporting Delta 4 Vitesse 4 17.30 uur
Kinderdijk 5 Sporting Delta 5 nnb
Albatros 6 Sporting Delta 6 20.00 uur
KCC A1 Sporting Delta A1 11.15 uur
KCC A2 Sporting Delta A2 9.45 uur
Sporting Delta A3 Ondo (G) A3 16.00 uur
Oranje Wit A3 Sporting Delta A4 15.00 uur Hal 2
Sporting Delta B1 Vitesse B1 14.45 uur
Sporting Delta B2 Merwede B1 13.30 uur
KCR B3 Sporting Delta B3 13.00 uur
Sporting Delta C1 Merwede C1 12.20 uur
PKC C3 Sporting Delta C2 14.00 uur
PKC C4 Sporting Delta C3 15.00 uur
Sporting Delta C4 Fortuna C4 11.10 uur
Fortuna D1 Sporting Delta D1 11.00 uur
Vitesse D2 Sporting Delta D2 12.05 uur
KCR D3 Sporting Delta D3 12.00 uur
Sporting Delta E1 Fortuna E1 10.00 uur
Sporting Delta E2 Vitesse E2 10.00 uur
Sporting Delta E3 Merwede E3 09.00 uur
Sporting Delta E4 Merwede E5 09.00 uur
GKV E4 Sporting Delta E5 09.30 uur
Sporting Delta F1 Fortuna F3 10.00 uur
KCR F3 Sporting Delta F2 10.00 uur
Dinsdag 12-11
Valto 1 Sporting Delta 1 21.00 uur
Valto 2 Sporting Delta 2 19.45 uur
Donderdag 14-11
HKV Ons Eibernest A1 Sporting Delta A2 20.30 uur
Zaterdag 16-11 (supportersdag)
Sporting Delta 1 Fortis 1 18.00 uur jurytafel/schotklok
Sporting Delta 2 Fortis 2 16.30 uur jurytafel/schotklok
Sporting Delta A1 Fortis A1 14.30 uur jurytafel/schotklok