Steun ons via Rabobank ClubSupport

0

Rabobank IJsselmonde-Drechtsteden organiseert in 2020 de Rabobank ClubSupport Campagne. Deze actie is dé manier voor onze club om geld in te zamelen. Ook Sporting Delta doet mee aan de clubkasactie van de Rabobank. Help jij onze clubkas aan te vullen?

Stemmen nodig
Particuliere leden van Rabobank IJsselmonde Drechtsteden kunnen tussen 5 oktober en 25 oktober stemmen op de club, die naar hun idee een extraatje verdient. Elk lid mag drie stemmen uitbrengen, waarvan maximaal 2 op dezelfde club. Hoe meer leden van de bank op onze club stemmen, hoe hoger het bedrag dat de Rabobank dit voorjaar op onze rekening stort. Dus stem op ons!

Steun onze clubkas
Ben jij klant én lid van Rabobank IJsselmonde Drechtsteden? Stem dan nu op Sporting Delta en steun daarmee onze clubkas! Als je particulier lid bent van de Rabobank krijg je een stemcode thuisgestuurd van de Rabobank. Hiermee kun je op onze club stemmen via https://www.rabobank.nl/particulieren/leden/clubsupport