Oefenwedstrijden veld – najaar 2022

0

Hieronder het overzicht van oefenwedstrijden voor komend seizoen eerste helft veld.

Dit overzicht zal nog regelmatig bijgewerkt worden (update: 6 augustus 17.30 uur)

Zaterdag 20 augustus
Kwik 1 Sporting Delta 1 15.30 uur
Kwik 2 Sporting Delta 2 14.00 uur
Kwik A1 Sporting Delta A1 13.00 uur
Kwik A2 Sporting Delta A2 12.00 uur
Dinsdag 23 augustus
Deetos 1 Sporting Delta 1 20.45
Deetos 2 Sporting Delta 2 19.30
Sporting Delta 3 Valto 3 20.30 uur
Zaterdag 27 augustus
Sporting Delta 1 Nieuwerkerk 1 16.15 uur
Sporting Delta 2 Nieuwerkerk 2 14.45 uur
Sporting Delta 3 Koag 3 15.30 uur
Sporting Delta 4 Koag 4 14.00 uur
Sporting Delta A1 PKC A2 13.15 uur
Sporting Delta A2 PKC A3 11.45 uur
Sporting Delta B1 Oranje Wit B1 12.30 uur
Nieuwerkerk B2 Sporting Delta B2 10.00 uur
Achilles C1 Sporting Delta C1 13.00 uur
Sporting Delta C2 Koag C1 10.00 uur
Sporting Delta D1 PKC D2 10.35 uur
Sporting Delta D2 Vitesse D2 09.30 uur
Dinsdag 30 augustus
Sporting Delta 1 Oranje Wit 1 20.45 uur
Sporting Delta 2 Oranje Wit 2 19.30 uur
De Meervogels 4 Sporting Delta 4 20.30 uur
Zaterdag 3 september
Sporting Delta 1 KVS 1 16.00 uur
Sporting Delta 2 KVS 2 14.30 uur
toernooi Victum Sporting Delta 3 middag
toernooi Victum Sporting Delta 4 middag
Refleks 5 Sporting Delta 5 11.15
Vitesse A1 Sporting Delta A1 14.00 uur
Sporting Delta A2 Synergo A1 11.30 uur
Sporting Delta A3 Korbatjo A1 vervallen
Sporting Delta B1 volgt
KCR B2 Sporting Delta B2 9.30
Oranje Wit B3 Sporting Delta B3 tijd volgt
Sporting Delta B4 volgt
Meervogels C1 Sporting Delta C1 11.00
Sporting Delta C2 PKC C3 10.00 uur
PKC C6 Sporting Delta C3 10.00 uur
Vitesse D1 Sporting Delta D1 9.00 uur
KCC D1 Sporting Delta D2 10.00 uur
Sporting Delta D3 11.45 – 14.00 toernooi Albatros
Sporting Delta E1 9.00 – 11.15 toernooi Albatros
Sporting Delta E2 9.00 – 11.15 toernooi Albatros
Sporting Delta E3 9.00 – 11.15 toernooi Albatros
Sporting Delta F1 9.00 – 11.15 toernooi Albatros
Sporting Delta F2 9.00 – 11.15 toernooi Albatros