Sporting Delta doet weer mee met Rabo ClubSupport

0

Rabobank IJsselmonde-Drechtsteden organiseert weer de Rabobank ClubSupport Campagne. Deze actie is dé manier voor onze club om geld in te zamelen. Ook Sporting Delta doet weer mee aan de clubkasactie van de Rabobank. Vorig jaar hadden we dik 1000 euro verdient aan deze aktie. Help jij onze clubkas aan te vullen?

Stemmen nodig
Particuliere leden van Rabobank IJsselmonde Drechtsteden kunnen tussen 5 september t/m 29 september stemmen op de club, die naar hun idee een extraatje verdient. Elk lid mag drie stemmen uitbrengen, waarvan maximaal 2 op dezelfde club. Hoe meer leden van de bank op onze club stemmen, hoe hoger het bedrag dat de Rabobank dit najaar op onze rekening stort. Dus stem op ons!

Steun onze clubkas
Ben jij klant én lid van Rabobank IJsselmonde Drechtsteden? Stem dan op Sporting Delta en steun daarmee onze clubkas! Als je particulier lid bent van de Rabobank krijg je een stemcode thuisgestuurd van de Rabobank. Hiermee kun je op onze club stemmen via https://www.rabobank.nl/particulieren/leden/clubsupport