Corona crew – week 14 & 15

di 06 april Veld 1 Veld 2 Crew
17.45-18.45 D1, D2 D3 1 ouder D1 17:30 openen: Marja Ridderhof
19.00-20.00 A1, A2 Ronald Verboon
19:45-21:00 1ste selectie Sluiten: Edwin van Rijswijk
wo 07 april Veld 1 Veld 2 Crew
16:55-17.50 F-Kangoeroes 2 ouders F1 16:45 openen: Gerda van der Laan
18-00-19-00 E 2 ouders E3 F-Kangoeroes verlaten veld via poort bij DVO
19.10-20.10 B3, A3 1 ouder A3
20:20- 21:20 2de selectie 5e, 6e, 7e  Pim  Sluiten: Wesley Hardenbol
do 08 april Veld 1 Veld 2 Crew  
18.30 19.35 C2 1 ouder C2 18.15 openen Jaap Hoek
18.45-19.45 B1,B2 1 ouder B1
19:45-21:00 1ste selectie John Poots Sluiten: Patrick van der Lijke

 

za 10 april Veld 1   Veld 2 Crew  
09.00-10.00 D D 1 ouder D2 08.45 openen: Ronald Groenenberg
10.10-11-10 C C 1 ouder C4 Ronald Groenenberg
11.20-12-20 B B 1 ouder B3 Ronald Groenenberg
12.30-13.30 A A Saskia Seekles Esther Koster
 13.40 – 14.40  2e selectie  Natasja Bron Sluiten: Roland Staneke

 

ma 12 april Veld 1 Veld 2 Crew
18.00-19.00 E1 t/m E3 E4 t/m E6 2 ouders E2 17:45 openen: Wendy Post
19.15-20.15 C1, C2 C3,C4 1 ouder C3 Sluiten: Roland Staneke
di 13 april Veld 1 Veld 2 Crew
17.45-18.45 D1, D2 D3 1 ouder D3 17:30 openen: Marja Ridderhof
19.00-20.00 A1, A2 Ronald Verboon
19:45-21:00 1ste selectie Sluiten: Patrick van der Lijke
wo 14 april Veld 1 Veld 2 Crew
16:55-17.50 F-Kangoeroes 2 ouders F2 16:45 openen: Gerda van der Laan
18-00-19-00 E 2 ouders E4 F-Kangoeroes verlaten veld via poort bij DVO
19.10-20.10 B3, A3 1 ouder B3
20:20- 21:20 2de selectie 5e, 6e, 7e Sluiten: Wesley Hardenbol
do 15 april Veld 1 Veld 2 Crew
18.45-19.45 B1,B2 1 ouder B2 18:00 openen: Edwin van Rijswijk
19:45-21:00 1ste selectie John Poots Sluiten: John Poots

 

za 17 april Veld 1   Veld 2 Crew
09.00-10.00 D D 1 ouder D3 08.45 openen: Roland Staneke
10.10-11-10 C C 1 ouder C1 Roland Staneke
11.20-12-20 B B 1 ouder B3 Ronald Groenenberg
12.30-13.30 A A Saskia Seekles Ronald Groenenberg
 13.40 – 14.40  2e selectie Sluiten: Ronald Groenenberg