Bardiensten

Datum Dag Begin Eind Bar Keuken
21-jan Maandag Tineke
22-jan Dinsdag X
23-jan Woensdag 18.00 19.30 Emmely
19.30 sluiten X
24-jan Donderdag Sandy Oud papier
25-jan Vrijdag X Kaarten
26-jan Zaterdag 08.00 16.30 Sonja
8.30 9.00 2 ouders E1
9.00 10.00 2 ouders D2
10.00 11.00 2 ouders D3
11.00 12.00 2 ouders C3
12.00 13.00 2 ouders C1
13.00 14.00 2 ouders C2
14.00 15.15 2 ouders B1
15.15 16.45 Jordi vd Berg, Wesley Hardenbol, Brian Gorter
16.45 18.00 Linda Versluis, Danielle van Welie, Peterhans van Essen Britt van Herk, Lotte Schilten
18.00 20.30 Myrthe Kwakernaat, Sven Poots, Naomi Bosma Daniel van Essen, Max Bouman
20.30 22.30 Patrick vd Lijke, Pim Schotman, Edwin v Rijswijk Patty van Genderen, Dominique vd Ploeg
22.30 sluiten Selectie 4 meiden
27-jan Zondag Dicht
28-jan Maandag Tineke
29-jan Dinsdag Carmen
30-jan Woensdag 18.00 19.30 Emmely
19.30 sluiten Rien
31-jan Donderdag X
1-feb Vrijdag X
2-feb Zaterdag 08.00 16.30 Sonja
8.30 9.00 2 ouders F1
9.00 10.00 2 ouders F3
10.00 11.10 2 ouders A1
11.10 12.50 2 ouders B1
12.50 14.00 2 ouders D4
14.00 15.10 2 ouders D1
15.10 16.10 2 ouders C1
16.10 17.15 3 ouders B2
17.15 18.15 3 ouders A4
18.15 19.30 3 ouders A3
19.30 21.30 Matthijs ten Besten, Sven Blokmaker
sluiten
3-feb Zondag Dicht
4-feb Maandag Tineke Oud papier
5-feb Dinsdag Marja
6-feb Woensdag 18.00 19.30 Emmely
19.30 sluiten Geoffrey en Wilma
7-feb Donderdag Edwin van Rijswijk
8-feb Vrijdag X Kaarten
9-feb Zaterdag 08.00 16.30 Sonja
12.30 13.00 2 ouders E2
13.00 14.00 2 ouders D3
14.00 15.00 2 ouders D2
15.00 16.00 2 ouders C3
16.00 18.00 Mark Gennisse, Jesse vd Putte, Jiske van Zeijl Joelle ten Berge, Yara Brasser
18.00 20.30 Jasmijn Beljaars, Niels de Koning, Deborah Bernaards, Mark Verdonk Kayleigh Schoenaker, Tessa Hornes
20.30 22.30 Bert, Tamara, Rene de Haas, Mirella van Oeveren Lotte Schilten, Britt van Herk
22.30 sluiten Selectie 4 dames
10-feb Zondag 13.00 16.00 Selectie
11-feb Maandag Tineke
12-feb Dinsdag X
13-feb Woensdag 18.00 19.30 Emmely
19.30 21.00 Senioren 4
21.00 sluiten Senioren 7
14-feb Donderdag Sandy
15-feb Vrijdag X
16-feb Zaterdag 08.00 16.30 Sonja
8.30 9.00 2 ouders E4
9.00 10.00 2 ouders F2
10.00 11.00 2 ouders D3
11.00 12.00 2 ouders C2
12.00 13.00 2 ouders A2
13.00 14.20 2 ouders A1
14.20 15.30 Midweek
15.30 17.30 Delta 2 Nathan Visser, Jeroen Stoop
17.30 20.00 Bart Krahe, Roxanne Camfferman, Kelsey vd Straaten Douwe Chastelet, Stijn Detmar
20.00 22.30 Delta 3 nog 2 nodig
22.30 sluiten Selectie 4 heren
17-feb Zondag Dicht
18-feb Maandag Tineke
19-feb Dinsdag Carmen
20-feb Woensdag 18.00 19.30 Emmely
19.30 sluiten X
21-feb Donderdag X
22-feb Vrijdag X Kaarten
23-feb Zaterdag 08.00 16.30 Sonja Wandeltocht
sluiten
24-feb Zondag Dicht
25-feb Maandag Tineke
26-feb Dinsdag Marja
27-feb Woensdag 18.00 19.30 Emmely
19.30 sluiten Geoffrey en Wilma
28-feb Donderdag Edwin van Rijswijk Oud papier
1-mrt Vrijdag X
2-mrt Zaterdag 08.00 16.30 Sonja
3-mrt Zondag Dicht
4-mrt Maandag Tineke Oud papier
5-mrt Dinsdag X
6-mrt Woensdag 18.00 19.30 Emmely
19.30 sluiten Rien
7-mrt Donderdag Sandy
8-mrt Vrijdag X Kaarten
9-mrt Zaterdag 08.00 16.30 Sonja
8.30 9.00 2 ouders D3
9.00 10.00 2 ouders D2
10.00 11.00 2 ouders D1
11.00 12.15 2 ouders B1
12.15 13.30 2 ouders B2
13.30 14.30 2 ouders B3
14.30 15.30 2 ouders C3
15.30 16.30 3 ouders A3
16.30 17.40 3 ouders A4
17.40 19.00 Rens Kooren, Silvia Goossens, Mark vd Bos
19.00 22.00 Lieke Krahe, Yara Brasser, Lisanne de Jong
sluiten Jasmijn
10-mrt Zondag 13.00 16.00 Selectie
11-mrt Maandag Tineke
12-mrt Dinsdag Carmen
13-mrt Woensdag 18.00 19.30 Emmely
19.30 21.00 Senioren 4
21.00 sluiten Senioren 7
14-mrt Donderdag X
15-mrt Vrijdag X
16-mrt Zaterdag 08.00 16.30 Sonja
8.30 9.00 2 ouders F3
9.00 10.00 2 ouders B2
10.00 11.00 2 ouders D4
11.00 12.00 2 ouders B3
12.00 13.00 2 ouders A2
13.00 14.20 2 ouders A1
14.20 15.50 2 ouders A3
15.50 17.30 Olaf vd Padt, Jesse de Winter
17.30 20.00 Dominique vd Ploeg, Patty van Genderen
sluiten
17-mrt Zondag 13.00 16.00 Selectie
18-mrt Maandag Tineke
19-mrt Dinsdag Marja
20-mrt Woensdag 18.00 19.30 Emmely
19.30 sluiten Geoffrey en Wilma
21-mrt Donderdag Edwin van Rijswijk
22-mrt Vrijdag X Kaarten Wedstrijd D3 (19.00)
23-mrt Zaterdag 08.00 16.30 Sonja
8.30 9.00 2 ouders E3
9.00 10.00 2 ouders E1
10.00 11.00 2 ouders D2
11.00 12.00 2 ouders D1
12.00 13.00 2 ouders C3
13.00 14.00 2 ouders C2
14.00 15.00 2 ouders C1
15.00 16.10 2 ouders A4
16.10 18.00 Jeroen Stoop, Nathan Visser
18.00 20.00 A4 Francien vd Ing, Tessa Hornes
20.00 sluiten
sluiten
24-mrt Zondag Dicht
25-mrt Maandag Tineke
26-mrt Dinsdag X
27-mrt Woensdag 18.00 19.30 Emmely
X
28-mrt Donderdag Sandy Oud papier
29-mrt Vrijdag X
30-mrt Zaterdag 08.00 16.30 Sonja
8.30 9.00 2 ouders E2
9.00 10.00 2 ouders D4
10.00 11.00 2 ouders B3
11.00 12.00 2 ouders B2
12.00 13.00 2 ouders A3
13.00 14.10 2 ouders A2
14.10 15.30 2 ouders A1
15.30 17.00 Roxamme Camfferman, Kelsey vd Straaten Thomas v Essen, Max Bouman
17.00 20.00
sluiten Jasmijn
31-mrt Zondag 13.00 16.00 Selectie
1-apr Maandag Tineke Oud papier
2-apr Dinsdag Carmen
3-apr Woensdag 18.00 19.30 Emmely
19.30 21.00 Senioren 4
21.00 sluiten Senioren 7
4-apr Donderdag X
5-apr Vrijdag X Kaarten
6-apr Zaterdag 08.00 16.30 Sonja Kamp jeugd
sluiten
7-apr Zondag
8-apr Maandag Tineke
9-apr Dinsdag Marja
10-apr Woensdag 18.00 19.30 Emmely
19.30 sluiten Geoffrey en Wilma
11-apr Donderdag Edwin van Rijswijk
12-apr Vrijdag X
13-apr Zaterdag 08.00 16.30 Sonja
sluiten
14-apr Zondag