Bardiensten

Datum Dag Begin Einde Bar Keuken
9-mrt Maandag 18.00 Sluiten Tineke
10-mrt Dinsdag 18.00 19.30 Emmely
19.30 Sluiten Marja
11-mrt Woensdag Openen Gerda
Sluiten Volgt
12-mrt Donderdag Sandy
13-mrt Vrijdag Openen Volgt
Sluiten Yannick
14-mrt Zaterdag 9.30 13.30 Hendrik
10.00 10:30 2 Ouders E1
10:30 11:35 2 Ouders C4
11:35 12:35 2 Ouders B2
12:35 14.00 Yara Brasser, Britt v.Herk, David Haak
14.00 14:55 2 Ouders A2
14:55 17:00 Stuart Monster, Kayleigh Schoenaker,
17.00 19:00 Olaf v.d. Padt, Francien v.d. Ing, Jesse de Winter Sterre Detmar, Roos Chastelet
19.00 21:00 Dominique v.d.Ploeg, Kelsey v.d. Straaten, Stan v.d. Lijke Patty v.Genderen, Anouk v.d. Laars
21.00 00.30 Max Bouman, Douwe Chastelet, Stijn Detmar, Maikel Versluis
Sluiten Volgt
15-mrt Zondag Geen Thuiswedstrijden, Kantine gesloten
16-mrt Maandag 18.00 Sluiten Tineke
17-mrt Dinsdag 18.00 19.30 Emmely
19.30 Sluiten Carmen
18-mrt Woensdag Openen Gerda
Wilma en Geoffrey
19-mrt Donderdag Esther
20-mrt Vrijdag Openen Volgt
Sluiten Kaarten
21-mrt Zaterdag 10.45 13.30 Leen
11:15 11:45 2 Ouders F1
11:45 12:45 2 Ouders C4
12:45 13:45 2 Ouders A4
13:45 16:00 Linda Versluis, Peter Hans v.Essen
17:00 19:00 Mikey Poots, Mark Verdonk, Stefan Verwaal Chayenne v. Eeren, Pepijn den Dekker
19:00 23:00 Gerda, Jaap, Petra Agnes, Carla
23:00 Sluiten Selectie – namen volgen later
22-mrt Zondag 11.15 Sluiten Selectie – namen volgen later
23-mrt Maandag 18.00 Sluiten Tineke
24-mrt Dinsdag 18.00 19.30 Emmely
19.30 Sluiten Volgt
25-mrt Woensdag Openen Gerda
Rien
26-mrt Donderdag Edwin Oud papier
27-mrt Vrijdag Openen Volgt
Sluiten Carmen
28-mrt Zaterdag 08.00 13.30 Leen
08:30 09:00 2 Ouders E5
09:00 10:00 2 Ouders D3
10:00 11:00 2 Ouders D2
11:00 12:00 2 Ouders C2
12:00 13:00 2 Ouders D1
13:00 14:00 2 Ouders C1
14:00 15:10 2 Ouders A1
15:10 16:50 2 Ouders A2
16:50 18:20 2 Ouders B2
18:20 19:20 2 Ouders B1
19:20 20:20 2 Ouders A3
20:20 22.30 Charlotte de Waard, Jeroen Stoop
Sluiten Volgt
29-mrt Zondag Geen Thuiswedstrijden, Kantine gesloten