Programma

Datum Aanw/Vertr Start Thuis Uit Accommodatie Plaats Scheidsrechter Zaalwacht Vervoer
4-12-2021 18:30 19:30 Sporting Delta 1 ONDO (M) 1 Deltahal DORDRECHT KNKV Jurytafel
4-12-2021 16:50 17:50 Sporting Delta 2 PKC/Vertom 3 Deltahal DORDRECHT KNKV Jurytafel
4-12-2021 16:00 17:40 Nieuwerkerk 4 Sporting Delta 3 De Kleine Vink Hal NIEUWERKERK AD IJSSEL
4-12-2021 14:20 15:20 Sporting Delta 4 Vitesse (Ba) 5 Deltahal DORDRECHT KNKV
4-12-2021 15:30 16:30 Sporting Delta 7 Nikantes 4 Deltahal DORDRECHT Viktor Enkten
4-12-2021 10:45 12:00 PKC/Vertom A1 Sporting Delta A1 PKC-hal PAPENDRECHT Fam den Dekker, Fam Verboon, Fam van Essen, Fam van Rijswijk
4-12-2021 13:10 14:10 Sporting Delta A2 HKC (Ha) A1 Deltahal DORDRECHT KNKV
4-12-2021 09:00 10:15 PKC/Vertom B1 Sporting Delta B1 PKC-hal PAPENDRECHT Fam Staneke, Fam Schilperoord, Fam Bijl
4-12-2021 12:10 13:10 Sporting Delta B2 Seolto B1 Deltahal DORDRECHT KNKV
4-12-2021 09:45 11:00 Voltreffers B1 Sporting Delta B4 Arkendonk OOSTERHOUT NB Fam de Bruin, Fam van Kempen, Fam Kluwer
4-12-2021 12:15 14:00 Valto C1 Sporting Delta C1 Vreeloo DE LIER Fam Kolsters, Fam Mulders, Fam Borsboom
4-12-2021 11:10 12:10 Sporting Delta C2 Ventura Sport C1 Deltahal DORDRECHT Mickey Poot
4-12-2021 09:00 10:00 Oranje Wit (D) D2 Sporting Delta D1 Oranje Withal DORDRECHT Verzamelen bij Oranje Wit
4-12-2021 10:10 11:10 Sporting Delta D2 Vriendenschaar (H) D3 Deltahal DORDRECHT Julian van Zanten
4-12-2021 09:10 10:10 Sporting Delta D3 Movado D1 Deltahal DORDRECHT Anouk vd Laars
4-12-2021 08:30 09:10 Sporting Delta E2 Korbatjo E3 Deltahal DORDRECHT Thomas Pennings
4-12-2021 08:50 10:05 DVS ’69 E2 Sporting Delta E3 De Ridderhal HENDRIK IDO AMBACHT Fam Cirkel, Fam Langerak, Fam Weinberg
4-12-2021 08:30 09:10 Sporting Delta E4 DeetosSnel E4 Deltahal DORDRECHT Nick Luscombe
4-12-2021 08:30 09:00 DeetosSnel F1 Sporting Delta F1 DeetosSnel-hal DORDRECHT Verzamelen bij DeetosSnel
4-12-2021 07:50 09:00 Maassluis F2 Sporting Delta F2 Olympia MAASSLUIS Fam Datema, Fam Timmerman, Fam Roozen
5-12-2021 10:30 11:00 Sporting Delta 9 DeetosSnel 13 Deltahal DORDRECHT Didier Cornet
Datum Aanw/Vertr Start Thuis Uit Accommodatie Plaats Scheidsrechter Zaalwacht Vervoer
11-12-2021 19:30 20:00 Sporting Delta 1 Swift (M) 1 Deltahal DORDRECHT KNKV Jurytafel
11-12-2021 17:20 18:20 Sporting Delta 2 KOAG 2 Deltahal DORDRECHT KNKV Jurytafel
11-12-2021 15:30 16:50 WION 4 Sporting Delta 3 WION-hal ROTTERDAM
11-12-2021 15:30 16:50 OZC 3 Sporting Delta 4 De Enk ROTTERDAM
11-12-2021 13:20 14:40 Vitesse (Ba) 7 Sporting Delta 6 Bongerdhal BARENDRECHT
11-12-2021 15:40 16:40 Sporting Delta A1 TOP/LITTA A1 Deltahal DORDRECHT KNKV Jurytafel
11-12-2021 13:10 14:30 GKV/Enomics A1 Sporting Delta A2 Van Rappardhal GORINCHEM Fam Hoogerman, Fam Seekles, Fam vd Laars, Fam Onnink
11-12-2021 17:00 18:15 Korbatjo A2 Sporting Delta A3 De Boogerd OUD-BEIJERLAND Fam Hoek, Fam Schreuder, Fam ten Berghe, Fam Brasser
11-12-2021 11:10 12:10 Sporting Delta B1 DSC B1 Deltahal DORDRECHT KNKV Jurytafel
11-12-2021 10:00 11:00 Sporting Delta B2 DeetosSnel B2 Deltahal DORDRECHT KNKV
11-12-2021 14:30 15:30 Sporting Delta B3 Good Luck B1 Deltahal DORDRECHT Daphne de bruijn
11-12-2021 12:30 13:30 Sporting Delta C1 Vitesse (Ba) C1 Deltahal DORDRECHT KNKV
11-12-2021 11:15 12:30 GKV/Enomics C2 Sporting Delta C3 Van Rappardhal GORINCHEM Fam Smit, Fam Matindas, Fam Broere
11-12-2021 08:45 10:00 ADO D1 Sporting Delta D1 De Schenkel ‘S-GRAVENDEEL Fam de Winter, Fam Mollema, Fam Ismail, Fam Bos
11-12-2021 11:00 12:20 HKC (Ha) D2 Sporting Delta D2 Het Dok HARDINXVELD-GIESSENDAM Fam den Dekker, Fam ten Berge, Fam Rook, Fam Vondermans
11-12-2021 13:30 14:30 Sporting Delta D3 ACKC D3 Deltahal DORDRECHT Pascal Meerkerk
11-12-2021 09:30 10:00 Sporting Delta E1 Oranje Wit (D) E1 Deltahal DORDRECHT Fleur Bouman
11-12-2021 08:00 09:00 HKC (Ha) E4 Sporting Delta E2 Het Dok HARDINXVELD-GIESSENDAM Fam Rensen, Fam Goedhart, Fam Meyer
11-12-2021 08:30 09:00 DeetosSnel E3 Sporting Delta E3 DeetosSnel-hal DORDRECHT Verzamelen bij DeetosSnel
11-12-2021 08:30 09:00 Sporting Delta E4 DVS ’69 E3 Deltahal DORDRECHT Geoffrey
11-12-2021 08:30 09:00 Sporting Delta F1 Oranje Wit (D) F3 Deltahal DORDRECHT Romee Andela
11-12-2021 09:30 10:00 Sporting Delta F2 Vriendenschaar (B) F1 Deltahal DORDRECHT Geoffrey
12-12-2021 11:15 12:30 Ten Donck 1 Sporting Delta 9 Reyerparkhal RIDDERKERK
Datum Aanw/Vertr Start Thuis Uit Accommodatie Plaats Scheidsrechter Zaalwacht Vervoer
18-12-2021 18:00 20:00 Fortis 1 Sporting Delta 1 Baskensburg VLISSINGEN
18-12-2021 16:45 17:45 Oranje Wit (D) 2 Sporting Delta 2 Oranje Withal DORDRECHT Verzamelen bij Oranje Wit
18-12-2021 14:20 15:20 Sporting Delta 3 Vitesse (Ba) 4 Deltahal DORDRECHT KNKV
18-12-2021 15:30 16:30 Sporting Delta 4 KCR 8 Deltahal DORDRECHT KNKV
18-12-2021 16:40 17:40 Sporting Delta 5 Eureka 2 Deltahal DORDRECHT Richard Leenheer
18-12-2021 16:45 17:35 DeetosSnel 7 Sporting Delta 6 DeetosSnel-hal DORDRECHT Verzamelen bij DeetosSnel
18-12-2021 17:50 18:50 Sporting Delta 7 PKC/Vertom 11 Deltahal DORDRECHT Wessel vd Laan
18-12-2021 15:00 16:30 Fortuna/Delta Logistiek A1 Sporting Delta A1 Fortuna-hal DELFT Fam Slotboom, Fam Zuiderwijk, Fam Maccolini, Fam van Eeren
18-12-2021 12:00 13:00 Sporting Delta A2 Albatros A1 Deltahal DORDRECHT KNKV
18-12-2021 13:10 14:10 Sporting Delta A3 ACKC A2 Deltahal DORDRECHT Brian Gorter
18-12-2021 08:45 10:15 Vriendenschaar (H) B1 Sporting Delta B1 De Wielewaal HARDINXVELD-GIESSENDAM Fam Den Dekker, Fam vd Lijke, Fam Christiaanse
18-12-2021 10:00 12:00 ONDO (M) B1 Sporting Delta B2 De Sprong MIDDELBURG Fam ten Berge, Fam de Jong, Fam Bette, Fam Fok
18-12-2021 14:40 15:45 PKC/Vertom B4 Sporting Delta B3 PKC-hal PAPENDRECHT Fam van Maren, Fam de Sousa Martins, Fam Flink
18-12-2021 09:45 11:10 Maassluis C1 Sporting Delta C1 Olympia MAASSLUIS Fam van Wengerden, Fam Hamels, Fam Schilperoord
18-12-2021 12:45 14:00 Merwede/Multiplaat C2 Sporting Delta C2 De Stoep SLIEDRECHT Fam Zoutewelle, Fam Huijser, Fam Rujano Pirona
18-12-2021 11:00 12:00 Sporting Delta C3 HKC (Ha) C2 Deltahal DORDRECHT Frank Vogt
18-12-2021 10:00 11:00 Sporting Delta D1 Korbatjo D1 Deltahal DORDRECHT Jordi vd Berg
18-12-2021 09:00 10:00 Sporting Delta D2 Merwede/Multiplaat D2 Deltahal DORDRECHT Sjoerd Seekles
18-12-2021 08:50 10:00 DVS ’69 D3 Sporting Delta D3 De Ridderhal HENDRIK IDO AMBACHT Fam Smit, Fam Rijkers, Fam Poppelaars, Fam Verbeek
18-12-2021 10:00 11:00 Albatros E2 Sporting Delta E1 Develhal ZWIJNDRECHT Fam Bijl, Fam Timmerman, Fam Kardienaal
18-12-2021 08:30 09:00 Sporting Delta E2 Oranje Wit (D) E5 Deltahal DORDRECHT Lisa Slotboom
18-12-2021 08:00 09:00 Oranje Zwart/De Hoekse E1 Sporting Delta E4 Dorpshart MIJNSHEERENLAND Fam Star, Fam Dekker, Fam Sikkema
18-12-2021 09:30 10:30 ADO F1 Sporting Delta F1 De Schenkel ‘S-GRAVENDEEL Fam Mathijssen, Fam Bakker, Fam Kilian
18-12-2021 08:30 09:30 Vriendenschaar (B) F1 Sporting Delta F2 Sporthoeve BODEGRAVEN Fam Husen, Fam Maaskant, Fam Aantjes
19-12-2021 10:30 11:00 Sporting Delta 9 Dunas 5 Deltahal DORDRECHT Jeroen Tijhuis
Datum Aanw/Vertr Start Thuis Uit Accommodatie Plaats Scheidsrechter Zaalwacht Vervoer
8-1-2022 16:30 17:50 PKC/Vertom 3 Sporting Delta 2 PKC-hal PAPENDRECHT
8-1-2022 12:30 14:00 Kinderdijk 5 Sporting Delta 5 Molenzichthal ALBLASSERDAM
8-1-2022 18:00 19:20 DVS ’69 4 Sporting Delta 6 De Ridderhal HENDRIK IDO AMBACHT
8-1-2022 11:30 13:00 KCC/CK Kozijnen 7 Sporting Delta 7 Schenkel CAPELLE AAN DEN IJSSEL
8-1-2022 13:45 15:00 SKV A1 Sporting Delta A3 De Jager GIESSEN Fam Houtman, Fam Dallau, Fam Flink, Fam de Jong
8-1-2022 08:45 10:05 Juliana B2 Sporting Delta B3 De Parel FIJNAART Fam Hoogeman, Fam van Dooremalen, Fam Wever
8-1-2022 10:50 12:00 DVS ’69 C3 Sporting Delta C3 De Ridderhal HENDRIK IDO AMBACHT Fam vd Sandt, Fam de Bondt, Fam van Doorn
8-1-2022 08:30 09:30 WION F1 Sporting Delta F2 WION-hal ROTTERDAM Fam Datema, Fam Timmerman, Fam Roozen
Datum Aanw/Vertr Start Thuis Uit Accommodatie Plaats Scheidsrechter Zaalwacht Vervoer
15-1-2022 18:30 19:30 Sporting Delta 1 KCR 1 Deltahal DORDRECHT KNKV Jurytafel Fam Husen, Fam Maaskant, Fam Aantjes
15-1-2022 16:50 17:50 Sporting Delta 2 KCR 2 Deltahal DORDRECHT KNKV Jurytafel
15-1-2022 14:45 16:20 RWA 5 Sporting Delta 3 Rhoon RHOON
15-1-2022 16:30 17:35 Movado 3 Sporting Delta 4 Oranje Withal DORDRECHT Verzamelen bij Oranje Wit
15-1-2022 17:45 18:40 Kinderdijk 7 Sporting Delta 6 Molenzichthal ALBLASSERDAM
15-1-2022 15:10 16:10 Sporting Delta A1 KCC/CK Kozijnen A1 Deltahal DORDRECHT KNKV Jurytafel
15-1-2022 10:35 12:35 Tjoba A1 Sporting Delta A2 Omnium GOES Fam Andela, Fam vd Burgh, Fam Hoogerwaard, Fam Luscombe
15-1-2022 15:30 16:45 Juliana A1 Sporting Delta A3 Het Veerhuis OUD GASTEL Fam Schreuder, Fam Versnel, Fam van Wijnen, Fam Hoek
15-1-2022 13:45 14:45 Sporting Delta B1 KCC/CK Kozijnen B1 Deltahal DORDRECHT KNKV Jurytafel
15-1-2022 12:35 13:35 Sporting Delta B2 Swift (M) B1 Deltahal DORDRECHT KNKV
15-1-2022 09:35 10:35 Sporting Delta B4 Focus B1 Deltahal DORDRECHT Pepijn den Dekker
15-1-2022 11:35 12:35 Sporting Delta C1 Albatros C1 Deltahal DORDRECHT KNKV
15-1-2022 10:35 11:35 Sporting Delta C2 Oranje Wit (D) C3 Deltahal DORDRECHT Mitchell Jacob
15-1-2022 10:50 12:10 PKC/Vertom D2 Sporting Delta D1 PKC-hal PAPENDRECHT Fam Bos, Fam van Noorloos, Fam Staneke, Fam Huijser
15-1-2022 11:00 12:20 Ventura Sport D1 Sporting Delta D2 Apollohal STRIJEN Fam Cirkel, Fam Houtman, Fam den Ouden, Fam Hoogeman
15-1-2022 08:45 09:35 Sporting Delta E1 HKC (Ha) E1 Deltahal DORDRECHT Geoffrey
15-1-2022 08:30 09:30 GKV/Enomics E2 Sporting Delta E2 Van Rappardhal GORINCHEM Fam Mollema, Fam de Winter, Fam Kardienaal
15-1-2022 09:10 10:00 PKC/Vertom E8 Sporting Delta E3 PKC-hal PAPENDRECHT Fam Ramp, Fam Risse, Fam van Oeveren
15-1-2022 09:00 09:35 Sporting Delta E4 GKV/Enomics E3 Deltahal DORDRECHT Gisley Khadje
15-1-2022 09:00 09:35 Sporting Delta F1 Merwede/Multiplaat F1 Deltahal DORDRECHT Fabian Staneker
15-1-2022 08:45 10:00 KCC/CK Kozijnen F3 Sporting Delta F2 Schenkel CAPELLE AAN DEN IJSSEL Fam Husen, Fam Maaskant, Fam Aantjes
16-1-2022 11:15 12:00 Movado 6 Sporting Delta 9 Oranje Withal DORDRECHT Verzamlen bij Oranje Wit
Datum Aanw/Vertr Start Thuis Uit Accommodatie Plaats Scheidsrechter Zaalwacht Vervoer
22-1-2022 18:30 19:30 Sporting Delta 1 Vriendenschaar (H) 1 Deltahal DORDRECHT KNKV Jurytafel
22-1-2022 16:50 17:50 Sporting Delta 2 KCC/CK Kozijnen 4 Deltahal DORDRECHT KNKV Jurytafel
22-1-2022 16:40 18:00 HKC (Ha) 3 Sporting Delta 3 Het Dok HARDINXVELD-GIESSENDAM
22-1-2022 15:30 16:30 Sporting Delta 4 DVS ’69 3 Deltahal DORDRECHT KNKV
22-1-2022 13:10 14:10 Sporting Delta 5 DeetosSnel 5 Deltahal DORDRECHT Stuart Monster
22-1-2022 14:20 15:20 Sporting Delta 7 Albatros 7 Deltahal DORDRECHT Thomas Vermulen
22-1-2022 11:00 13:20 KZ/Thermo4U A1 Sporting Delta A1 Topsportcentrum De Koog KOOG AAN DE ZAAN Fam den Dekker, Fam Verboon, Fam van Essen, Fam van Rijswijk
22-1-2022 15:00 16:15 Merwede/Multiplaat A1 Sporting Delta A2 De Stoep SLIEDRECHT Fam Hoogeman, Fam Luscombe, Fam Seekles, Fam vd Laars
22-1-2022 10:45 12:00 Keep Fit ’70 A2 Sporting Delta A3 In de Roos ROOSENDAAL Fam Houtman, Fam Dallau, Fam Flink, Fam de Jong
22-1-2022 10:10 11:10 DeetosSnel B1 Sporting Delta B1 DeetosSnel-hal DORDRECHT Verzamelen bij DeetosSnel
22-1-2022 12:10 13:10 Sporting Delta B2 TOGO B1 Deltahal DORDRECHT KNKV
22-1-2022 10:45 12:00 Triade B1 Sporting Delta B3 De Reiger GROOT-AMMERS Fam vd Laan, Fam van Maaren, Fam van Geffen
22-1-2022 10:45 12:00 DSO (K) B3 Sporting Delta B4 De Niervaert KLUNDERT Fam vd Graaf, Fam Ismail, Fam Pennings
22-1-2022 11:30 12:30 DeetosSnel C1 Sporting Delta C1 DeetosSnel-hal DORDRECHT Verzamelen bij DeetosSnel
22-1-2022 11:10 12:10 Sporting Delta C2 Good Luck C1 Deltahal DORDRECHT Rens Kooren
22-1-2022 12:10 13:20 PKC/Vertom C4 Sporting Delta C3 PKC-hal PAPENDRECHT Fam de Jong, Fam de Jong, Fam van Oeveren
22-1-2022 10:10 11:10 Sporting Delta D1 Nieuwerkerk D3 Deltahal DORDRECHT Bart Krahe
22-1-2022 09:10 10:10 Sporting Delta D2 DVS ’69 D2 Deltahal DORDRECHT Mathijs den Besten
22-1-2022 11:45 13:00 Korbatjo D3 Sporting Delta D3 De Boogerd OUD-BEIJERLAND Fam Zweep, Fam Novella, Fam Poppelaars, Fam Dentinger
22-1-2022 08:10 09:00 Vriendenschaar (H) E1 Sporting Delta E1 De Wielewaal HARDINXVELD-GIESSENDAM Fam Schilperoord, Fam Kardienaal, Fam Timmerman
22-1-2022 08:30 09:10 Sporting Delta E2 ACKC E2 Deltahal DORDRECHT Sil Hoogerwaard
22-1-2022 08:10 09:00 ADO E1 Sporting Delta E3 De Schenkel ‘S-GRAVENDEEL Fam Houtman, Fam Cirkel, Fam Langerak
22-1-2022 08:30 09:10 Sporting Delta F2 NIO F2 Deltahal DORDRECHT Nienke Onnick
23-1-2022 10:30 11:00 Sporting Delta 9 Fortuna/Delta Logistiek 8 Deltahal DORDRECHT Bas Willemsteijn
Datum Aanw/Vertr Start Thuis Uit Accommodatie Plaats Scheidsrechter Zaalwacht Vervoer
29-1-2022 17:15 19:00 De Meervogels 1 Sporting Delta 1 De Veur ZOETERMEER
29-1-2022 15:40 17:20 De Meervogels 2 Sporting Delta 2 De Veur ZOETERMEER
29-1-2022 13:00 14:00 Sporting Delta 3 Albatros 5 Deltahal DORDRECHT KNKV
29-1-2022 17:30 19:00 Nieuwerkerk 6 Sporting Delta 4 De Kleine Vink Hal NIEUWERKERK AD IJSSEL
29-1-2022 11:15 12:20 Albatros 9 Sporting Delta 5 Develhal ZWIJNDRECHT
29-1-2022 15:00 16:10 NIO 3 Sporting Delta 7 Wilgenring ROTTERDAM
29-1-2022 18:10 19:10 Sporting Delta A1 Avanti/Post Makelaardij A1 Deltahal DORDRECHT KNKV Jurytafel
29-1-2022 15:20 16:20 Sporting Delta A2 Fortis A1 Deltahal DORDRECHT KNKV
29-1-2022 14:10 15:10 Sporting Delta A3 Triade A1 Deltahal DORDRECHT Jesse de Winter
29-1-2022 16:40 17:40 Sporting Delta B1 Tiel ’72 B1 Deltahal DORDRECHT KNKV Jurytafel
29-1-2022 11:00 12:15 Merwede/Multiplaat B1 Sporting Delta B2 De Stoep SLIEDRECHT Fam Kos, Fam de Korver, Fam de Visser, Fam Maas
29-1-2022 12:00 13:00 Sporting Delta B4 Merwede/Multiplaat B3 Deltahal DORDRECHT Manolito Brand
29-1-2022 11:00 12:00 Sporting Delta C1 ONDO (G) C1 Deltahal DORDRECHT KNKV
29-1-2022 08:50 10:10 Keep Fit ’70 C2 Sporting Delta C2 In de Roos ROOSENDAAL Fam Weinberg, Fam de Kruijf, Fam Kardienaal
29-1-2022 10:00 11:00 Sporting Delta C3 Triade C1 Deltahal DORDRECHT Elise Nauta
29-1-2022 09:15 11:00 IJsselvogels D1 Sporting Delta D1 Zuidplas MOORDRECHT Fam Mollema, Fam Kolsters, Fam Ismail, Fam Brugmans
29-1-2022 08:45 10:00 ACKC D1 Sporting Delta D2 De Jager GIESSEN Fam Post, Fam Kroonen, Fam Stam, Fam Cirkel
29-1-2022 09:30 10:00 Sporting Delta E1 Korbatjo E1 Deltahal DORDRECHT Geoffrey
29-1-2022 08:30 09:00 Sporting Delta E3 Oranje Wit (D) E4 Deltahal DORDRECHT Tessa Slotboom
29-1-2022 09:10 10:00 PKC/Vertom E7 Sporting Delta E4 PKC-hal PAPENDRECHT Fam Marcus, Fam Husen, Fam Smits
29-1-2022 08:30 09:00 Sporting Delta F1 PKC/Vertom F2 Deltahal DORDRECHT Geoffrey
29-1-2022 09:30 10:00 Sporting Delta F2 IJsselvogels F3 Deltahal DORDRECHT Chayenne van Eeren
30-1-2022 12:45 14:10 Die Haghe 7 Sporting Delta 9 Sportcampus Zuiderpark ‘S-GRAVENHAGE
Datum Aanw/Vertr Start Thuis Uit Accommodatie Plaats Scheidsrechter Zaalwacht Vervoer
5-2-2022 18:30 19:30 Sporting Delta 1 Valto 1 Deltahal DORDRECHT KNKV Jurytafel
5-2-2022 16:50 17:50 Sporting Delta 2 Valto 2 Deltahal DORDRECHT KNKV Jurytafel
5-2-2022 14:15 16:05 Die Haghe 4 Sporting Delta 3 Sportcampus Zuiderpark ‘S-GRAVENHAGE
5-2-2022 12:00 13:00 Sporting Delta 4 PKC/Vertom 6 Deltahal DORDRECHT KNKV
5-2-2022 13:10 14:10 Sporting Delta 5 GKV/Enomics 4 Deltahal DORDRECHT Didier Cornet
5-2-2022 11:50 13:05 Albatros 10 Sporting Delta 6 Develsteinhal ZWIJNDRECHT
5-2-2022 14:20 15:20 Sporting Delta 7 Merwede/Multiplaat 5 Deltahal DORDRECHT Victor Enkten
5-2-2022 11:30 13:10 ONDO (G) A1 Sporting Delta A1 De Hoekstee HOEK VAN HOLLAND Fam Slotboom, Fam Zuiderwijk, Fam Maccolini, Fam van Eeren
5-2-2022 15:30 16:30 Sporting Delta A2 PKC/Vertom A3 Deltahal DORDRECHT KNKV
5-2-2022 12:00 14:10 Fortis B1 Sporting Delta B1 De Belt OOST-SOUBURG Fam Christiaanse, Fam Bron, Fam Novella
5-2-2022 11:00 12:00 Sporting Delta B2 DSO (K) B1 Deltahal DORDRECHT KNKV
5-2-2022 10:45 12:00 DSO (K) B2 Sporting Delta B3 De Niervaert KLUNDERT Fam van Welie, Fam van Maren, Fam de Sousa Martine
5-2-2022 10:00 11:00 ADO B2 Sporting Delta B4 De Schenkel ‘S-GRAVENDEEL Fam van Strien, Fam vd Rhode, Fam de Winter
5-2-2022 13:00 14:30 Nieuwerkerk C1 Sporting Delta C1 De Kleine Vink Hal NIEUWERKERK AD IJSSEL Fam Post, Fam Brugmans, Fam Kardienaal
5-2-2022 08:15 09:30 ACKC C2 Sporting Delta C3 De Jager GIESSEN Fam Stam, Fam Smit, Fam Matindas
5-2-2022 10:00 11:00 Sporting Delta D3 Merwede/Multiplaat D3 Deltahal DORDRECHT Thomas van Essen
5-2-2022 08:45 09:55 SKV E1 Sporting Delta E1 Sportzaal De Bolderik SLEEUWIJK Fam Bijl, Fam Mathijssen, Fam Rujano Pirona
5-2-2022 09:30 10:00 Sporting Delta E2 PKC/Vertom E5 Deltahal DORDRECHT Fleur Bouman
5-2-2022 08:10 09:00 Vriendenschaar (H) E4 Sporting Delta E3 De Wielewaal HARDINXVELD-GIESSENDAM Fam Ramp, Fam Risse, Fam Weinberg
5-2-2022 07:50 09:00 SKV F1 Sporting Delta F1 Sportzaal De Bolderik SLEEUWIJK Fam Kilian, Fam Stam, Fam Waperom
6-2-2022 10:30 11:00 Sporting Delta 9 Refleks 7 Deltahal DORDRECHT Mitchell Jacob
Datum Aanw/Vertr Start Thuis Uit Accommodatie Plaats Scheidsrechter Zaalwacht Vervoer
12-2-2022 17:30 19:30 ONDO (M) 1 Sporting Delta 1 De Sprong MIDDELBURG
12-2-2022 17:20 18:20 Sporting Delta 3 Nieuwerkerk 4 Deltahal DORDRECHT KNKV
12-2-2022 17:00 18:25 Vitesse (Ba) 5 Sporting Delta 4 Bongerdhal BARENDRECHT
12-2-2022 18:30 19:30 Sporting Delta 6 DVS ’69 4 Deltahal DORDRECHT Brian Gorter
12-2-2022 17:00 18:30 Nikantes 4 Sporting Delta 7 Sportgebouw Campus HOOGVLIET ROTTERDAM
12-2-2022 14:40 15:40 Sporting Delta A1 PKC/Vertom A1 Deltahal DORDRECHT KNKV Jurytafel
12-2-2022 11:50 13:15 HKC (Ha) A1 Sporting Delta A2 Het Dok HARDINXVELD-GIESSENDAM Fam Andela, Fam vd Burgh, Fam Onnink, Fam Hoogerwaard
12-2-2022 16:10 17:10 Sporting Delta A3 SKV A1 Deltahal DORDRECHT Sven Blokmaker
12-2-2022 13:10 14:10 Sporting Delta B1 PKC/Vertom B1 Deltahal DORDRECHT KNKV Jurytafel
12-2-2022 08:15 10:10 Seolto B1 Sporting Delta B2 Baskensburg VLISSINGEN Fam de Korver, Fam Kolsters, Fam Maas, Fam Spiering
12-2-2022 11:00 12:00 Sporting Delta B3 Juliana B2 Deltahal DORDRECHT Jasmijn Beljaards
12-2-2022 12:00 13:00 Sporting Delta C1 Valto C1 Deltahal DORDRECHT KNKV
12-2-2022 11:45 13:00 Ventura Sport C1 Sporting Delta C2 Apollohal STRIJEN Fam van Moorst, Fam Mulders, Fam Novella
12-2-2022 10:00 11:00 Sporting Delta C3 DVS ’69 C3 Deltahal DORDRECHT Sven Blokmaker
12-2-2022 09:00 10:00 Sporting Delta D1 Oranje Wit (D) D2 Deltahal DORDRECHT Stan vd Lijke
12-2-2022 08:15 09:00 Vriendenschaar (H) D3 Sporting Delta D2 Appelgaard HARDINXVELD-GIESSENDAM Fam Vondermans, Fam Rook, Fam ten Berge, Fam Kroonen
12-2-2022 13:45 14:30 Movado D1 Sporting Delta D3 Oranje Withal DORDRECHT Verzamelen bij Oranje Wit
12-2-2022 10:45 12:00 Korbatjo E3 Sporting Delta E2 De Boogerd OUD-BEIJERLAND Fam Rensen, Fam Meyer, Fam Elk
12-2-2022 08:30 09:00 Sporting Delta E3 DVS ’69 E2 Deltahal DORDRECHT Pepijn den Dekker
12-2-2022 08:30 09:00 DeetosSnel E4 Sporting Delta E4 DeetosSnel-hal DORDRECHT Verzamelen bij DeetosSnel
12-2-2022 08:30 09:00 Sporting Delta F1 DeetosSnel F1 Deltahal DORDRECHT Nine vd Burgh
12-2-2022 08:30 09:00 Sporting Delta F2 Maassluis F2 Deltahal DORDRECHT Britt Zuiderwijk
13-2-2022 09:30 10:15 DeetosSnel 13 Sporting Delta 9 DeetosSnel-hal DORDRECHT Verzamlen bij DeetosSnel
Datum Aanw/Vertr Start Thuis Uit Accommodatie Plaats Scheidsrechter Zaalwacht Vervoer
19-2-2022 16:50 18:50 Swift (M) 1 Sporting Delta 1 De Sprong MIDDELBURG
19-2-2022 15:30 16:55 KOAG 2 Sporting Delta 2 Krimpenerwaard College KRIMPEN AAN DEN IJSSEL
19-2-2022 13:10 14:10 Sporting Delta 3 WION 4 Deltahal DORDRECHT KNKV
19-2-2022 14:20 15:20 Sporting Delta 4 OZC 3 Deltahal DORDRECHT KNKV
19-2-2022 17:50 18:50 Sporting Delta 5 Kinderdijk 5 Deltahal DORDRECHT Thomas Vermeulen
19-2-2022 16:40 17:40 Sporting Delta 6 Vitesse (Ba) 7 Deltahal DORDRECHT Jeroen Stoop
19-2-2022 10:30 12:25 TOP/LITTA A1 Sporting Delta A1 De Korf SASSENHEIM Fam den Dekker, Fam Verboon, Fam van Essen, Fam van Rijswijk
19-2-2022 15:30 16:30 Sporting Delta A2 GKV/Enomics A1 Deltahal DORDRECHT KNKV
19-2-2022 12:00 13:00 Sporting Delta A3 Korbatjo A2 Deltahal DORDRECHT Mark vd Bos
19-2-2022 12:00 14:00 DSC B1 Sporting Delta B1 De Vijfkamp EINDHOVEN Fam Bijl, Fam Staneke, Fam Stoop
19-2-2022 14:25 15:25 DeetosSnel B2 Sporting Delta B2 DeetosSnel-hal DORDRECHT Verzamelen bij DeetosSnel
19-2-2022 09:15 10:45 Good Luck B1 Sporting Delta B3 De Staver SOMMELSDIJK Fam Wever, Fam Hoogeman, Fam van Dooremalen
19-2-2022 09:15 10:40 Focus B1 Sporting Delta B4 Het Turfschip Etten-Leur ETTEN-LEUR Fam de Bruin, Fam van Kempen, Fam Kluwer
19-2-2022 08:30 10:00 Vitesse (Ba) C1 Sporting Delta C1 Bongerdhal BARENDRECHT Fam van Wengerden, Fam Kolsters, Fam Mulders
19-2-2022 11:15 12:35 Albatros C3 Sporting Delta C2 Develhal ZWIJNDRECHT Fam Weinberg, Fam Novella, Fam Rujano Pirona
19-2-2022 11:00 12:00 Sporting Delta C3 GKV/Enomics C2 Deltahal DORDRECHT Mark Verdonk
19-2-2022 10:00 11:00 Sporting Delta D1 ADO D1 Deltahal DORDRECHT Stan vd Lijke
19-2-2022 09:00 10:00 Sporting Delta D2 HKC (Ha) D2 Deltahal DORDRECHT Geoffrey
19-2-2022 08:00 09:00 ACKC D3 Sporting Delta D3 De Jager GIESSEN Fam Smit, Fam Rijkers, Fam Langerak, Fam Niehof
19-2-2022 08:30 09:00 Oranje Wit (D) E1 Sporting Delta E1 Oranje Withal DORDRECHT Verzamelen bij Oranje Wit
19-2-2022 08:30 09:00 Sporting Delta E2 HKC (Ha) E4 Deltahal DORDRECHT Geoffrey
19-2-2022 08:30 09:00 Sporting Delta E3 DeetosSnel E3 Deltahal DORDRECHT Jordy Macolini
19-2-2022 08:10 09:00 DVS ’69 E3 Sporting Delta E4 De Ridderhal HENDRIK IDO AMBACHT Fam Husen, Fam Dekker, Fam Sikkema
19-2-2022 08:30 09:00 Oranje Wit (D) F3 Sporting Delta F1 Oranje Withal DORDRECHT Verzamelen bij Oranje Wit
19-2-2022 08:50 10:05 IJsselvogels F3 Sporting Delta F2 Zuidplas MOORDRECHT Fam Datema, Fam Timmerman, Fam Roozen
20-2-2022 10:30 11:00 Sporting Delta 9 Ten Donck 1 Deltahal DORDRECHT Ruben Datema
Datum Aanw/Vertr Start Thuis Uit Accommodatie Plaats Scheidsrechter Zaalwacht Vervoer
26-2-2022 14:10 15:10 Sporting Delta 5 PKC/Vertom 10 Deltahal DORDRECHT Didier Cornet
26-2-2022 15:20 16:20 Sporting Delta 6 GKV/Enomics 5 Deltahal DORDRECHT Pascal Meerkerk
26-2-2022 16:30 17:30 Sporting Delta 7 NIO 3 Deltahal DORDRECHT Jeroen Tijhuis
26-2-2022 13:00 14:00 Sporting Delta A3 Keep Fit ’70 A2 Deltahal DORDRECHT Frank Vogt
26-2-2022 11:00 12:00 Sporting Delta B3 Keep Fit ’70 B1 Deltahal DORDRECHT Thomas van Essen
26-2-2022 12:00 13:00 Sporting Delta B4 Ventura Sport B1 Deltahal DORDRECHT Ralf Hardy
26-2-2022 10:00 11:00 Sporting Delta C2 Albatros C3 Deltahal DORDRECHT Stan vd Lijke
26-2-2022 09:00 10:00 Sporting Delta D3 Conventus D1 Deltahal DORDRECHT Tessa Slotboom
26-2-2022 08:30 09:00 Sporting Delta E1 Albatros E2 Deltahal DORDRECHT Chayenne van Eeren
26-2-2022 08:30 09:00 Sporting Delta E4 Oranje Zwart/De Hoekse E1 Deltahal DORDRECHT Britt Zuiderwijk
26-2-2022 08:30 09:00 Sporting Delta F1 ADO F1 Deltahal DORDRECHT Lisa Slotboom
Datum Aanw/Vertr Start Thuis Uit Accommodatie Plaats Scheidsrechter Zaalwacht Vervoer
5-3-2022 12:50 14:00 PKC/Vertom 10 Sporting Delta 5 PKC-hal PAPENDRECHT
5-3-2022 13:15 14:50 Avanti/Post Makelaardij A1 Sporting Delta A1 De Viergang PIJNACKER Fam Slotboom, Fam Zuiderwijk, Fam Maccolini, Fam van Eeren
5-3-2022 08:45 10:30 Tiel ’72 B1 Sporting Delta B1 De Betuwehal TIEL Fam Christiaanse, Fam Schilperoord, Fam vd Lijke
Datum Aanw/Vertr Start Thuis Uit Accommodatie Plaats Scheidsrechter Zaalwacht Vervoer
12-3-2022 19:00 20:00 Sporting Delta 1 Fortis 1 Deltahal DORDRECHT KNKV Jurytafel
12-3-2022 17:20 18:20 Sporting Delta 2 Oranje Wit (D) 2 Deltahal DORDRECHT KNKV Jurytafel
12-3-2022 14:30 16:00 Vitesse (Ba) 4 Sporting Delta 3 Bongerdhal BARENDRECHT
12-3-2022 16:30 18:00 KCR 8 Sporting Delta 4 De Wissel RIDDERKERK
12-3-2022 14:30 15:40 Eureka 2 Sporting Delta 5 De Fakkel RIDDERKERK
12-3-2022 15:15 16:20 GKV/Enomics 5 Sporting Delta 6 Van Rappardhal GORINCHEM
12-3-2022 17:00 18:10 PKC/Vertom 11 Sporting Delta 7 PKC-hal PAPENDRECHT
12-3-2022 15:40 16:40 Sporting Delta A1 Fortuna/Delta Logistiek A1 Deltahal DORDRECHT KNKV Jurytafel
12-3-2022 13:00 14:15 Albatros A1 Sporting Delta A2 Develsteinhal ZWIJNDRECHT Fam Khadje, Fam Luscombe, Fam Hoogeman, Fam Hoogerwaard
12-3-2022 11:45 13:00 ACKC A2 Sporting Delta A3 De Jager GIESSEN Fam Schreuder, Fam Versnel, Fam van Wijnen, Fam Dallau
12-3-2022 14:10 15:10 Sporting Delta B1 Vriendenschaar (H) B1 Deltahal DORDRECHT KNKV Jurytafel
12-3-2022 13:00 14:00 Sporting Delta B2 ONDO (M) B1 Deltahal DORDRECHT KNKV
12-3-2022 10:00 11:00 Sporting Delta B3 PKC/Vertom B4 Deltahal DORDRECHT Mathijs den Besten
12-3-2022 11:00 12:00 Sporting Delta B4 Voltreffers B1 Deltahal DORDRECHT Bas Willemsteijn
12-3-2022 12:00 13:00 Sporting Delta C1 Maassluis C1 Deltahal DORDRECHT KNKV
12-3-2022 09:00 10:00 Sporting Delta C2 Merwede/Multiplaat C2 Deltahal DORDRECHT Manolito Brand
12-3-2022 13:20 14:30 HKC (Ha) C2 Sporting Delta C3 Het Dok HARDINXVELD-GIESSENDAM Fam Broere, Fam vd Sandt, Fam de Bondt
12-3-2022 12:30 14:00 Korbatjo D1 Sporting Delta D1 De Boogerd OUD-BEIJERLAND Fam van Noorloos, Fam Brugmans, Fam Spiering, Fam Kolsters
12-3-2022 09:00 10:00 Merwede/Multiplaat D2 Sporting Delta D2 De Stoep SLIEDRECHT Fam den Ouden, Fam Cirkel, Fam Houtman, Fam Rook
12-3-2022 08:30 09:00 Sporting Delta D3 DVS ’69 D3 Deltahal DORDRECHT Francien vd Ing
12-3-2022 08:30 09:00 Oranje Wit (D) E5 Sporting Delta E2 Oranje Withal DORDRECHT Verzamelen bij Oranje Wit
13-3-2022 12:50 14:20 Dunas 5 Sporting Delta 9 Houtrust ‘S-GRAVENHAGE
Datum Aanw/Vertr Start Thuis Uit Accommodatie Plaats Scheidsrechter Zaalwacht Vervoer
19-3-2022 18:30 20:00 KCR 1 Sporting Delta 1 De Wissel RIDDERKERK
19-3-2022 16:45 18:20 KCR 2 Sporting Delta 2 De Wissel RIDDERKERK
19-3-2022 14:30 15:30 Sporting Delta 3 RWA 5 Deltahal DORDRECHT KNKV
19-3-2022 15:40 16:40 Sporting Delta 4 Movado 3 Deltahal DORDRECHT KNKV
19-3-2022 12:10 13:10 Sporting Delta 6 Kinderdijk 7 Deltahal DORDRECHT Stuart Monster
19-3-2022 13:20 14:20 Sporting Delta 7 KCC/CK Kozijnen 7 Deltahal DORDRECHT Jeroen Tijhuis
19-3-2022 16:00 17:25 KCC/CK Kozijnen A1 Sporting Delta A1 Schenkel CAPELLE AAN DEN IJSSEL Fam Slotboom, Fam van Essen, Fam Maccolini, Fam van Eeren
19-3-2022 11:00 12:00 Sporting Delta A2 Tjoba A1 Deltahal DORDRECHT KNKV
19-3-2022 14:30 15:55 KCC/CK Kozijnen B1 Sporting Delta B1 Schenkel CAPELLE AAN DEN IJSSEL Fam Bron, Fam Novella, Fam Stoop
19-3-2022 13:45 15:45 Swift (M) B1 Sporting Delta B2 De Sprong MIDDELBURG Fam ten Berge, Fam de Jong, Fam Bette, Fam Spiering
19-3-2022 09:45 11:00 Keep Fit ’70 B1 Sporting Delta B3 In de Roos ROOSENDAAL Fam Flink, Fam vd Laan, Fam van Maaren
19-3-2022 12:45 14:00 Ventura Sport B1 Sporting Delta B4 Apollohal STRIJEN Fam vd Graaf, Fam Ismail, Fam Pennings
19-3-2022 10:40 12:00 Albatros C1 Sporting Delta C1 Develsteinhal ZWIJNDRECHT Fam Borsboom, Fam Hamels, Fam Schilperoord
19-3-2022 14:45 15:45 Oranje Wit (D) C3 Sporting Delta C2 Oranje Withal DORDRECHT Verzamelen bij Oranje Wit
19-3-2022 10:00 11:00 Sporting Delta D1 PKC/Vertom D2 Deltahal DORDRECHT Sven Blokmaker
19-3-2022 09:00 10:00 Sporting Delta D2 Ventura Sport D1 Deltahal DORDRECHT Geoffrey
19-3-2022 13:15 14:10 Conventus D1 Sporting Delta D3 Develsteinhal ZWIJNDRECHT Fam Poppelaars, Fam vd Plank, Fam Zweep, Fam Verbeek
19-3-2022 08:30 09:30 HKC (Ha) E1 Sporting Delta E1 Het Dok HARDINXVELD-GIESSENDAM Fam Bijl, Fam Mathijssen, Fam Rujano Pirona
19-3-2022 08:30 09:00 Sporting Delta E2 GKV/Enomics E2 Deltahal DORDRECHT Romee Andela
19-3-2022 08:30 09:00 Sporting Delta E3 PKC/Vertom E8 Deltahal DORDRECHT Geoffrey
19-3-2022 09:00 10:00 GKV/Enomics E3 Sporting Delta E4 Van Rappardhal GORINCHEM Fam Marcus, Fam Star, Fam Smits
19-3-2022 09:00 10:05 Merwede/Multiplaat F1 Sporting Delta F1 De Stoep SLIEDRECHT Fam Ligtmans, Fam Bakker, Fam Lightmans
20-3-2022 10:30 11:00 Sporting Delta 9 Movado 6 Deltahal DORDRECHT Emiel Houwerzijl
Datum Aanw/Vertr Start Thuis Uit Accommodatie Plaats Scheidsrechter Zaalwacht Vervoer
26-3-2022 16:30 18:05 Vriendenschaar (H) 1 Sporting Delta 1 De Wielewaal HARDINXVELD-GIESSENDAM
26-3-2022 11:30 13:00 KCC/CK Kozijnen 4 Sporting Delta 2 Schenkel CAPELLE AAN DEN IJSSEL
26-3-2022 18:30 19:30 Sporting Delta 3 HKC (Ha) 3 Deltahal DORDRECHT KNKV
26-3-2022 17:00 18:20 DVS ’69 3 Sporting Delta 4 Sophiahal HENDRIK-IDO-AMBACHT
26-3-2022 11:15 12:10 DeetosSnel 5 Sporting Delta 5 DeetosSnel-hal DORDRECHT Verzamelen bij DeetosSnel
26-3-2022 17:20 18:20 Sporting Delta 6 DeetosSnel 7 Deltahal DORDRECHT Pim Schotman
26-3-2022 13:30 14:50 Albatros 7 Sporting Delta 7 Develhal ZWIJNDRECHT
26-3-2022 16:50 16:50 Sporting Delta A1 KZ/Thermo4U A1 Deltahal DORDRECHT KNKV Jurytafel
26-3-2022 13:00 14:00 Sporting Delta A2 Merwede/Multiplaat A1 Deltahal DORDRECHT KNKV
26-3-2022 14:20 15:20 Sporting Delta B1 DeetosSnel B1 Deltahal DORDRECHT KNKV Jurytafel
26-3-2022 13:15 15:15 TOGO B1 Sporting Delta B2 Omnium GOES Fam Kroonen, Fam Kolsters, Fam Maas, Fam Fok
26-3-2022 11:00 12:00 Sporting Delta B4 DSO (K) B3 Deltahal DORDRECHT Ralf Hardy
26-3-2022 12:00 13:00 Sporting Delta C1 DeetosSnel C1 Deltahal DORDRECHT KNKV
26-3-2022 09:00 10:45 Good Luck C1 Sporting Delta C2 De Gooye DIRKSLAND Fam van Moorst, Famde Kruijf, Fam Mulders
26-3-2022 10:00 11:00 Sporting Delta C3 PKC/Vertom C4 Deltahal DORDRECHT Jesse de Winter
26-3-2022 08:30 11:00 Nieuwerkerk D3 Sporting Delta D1 De Kleine Vink Hal NIEUWERKERK AD IJSSEL Fam de Winter, Fam Staneke, Fam Huijser, Fam Spiering
26-3-2022 11:45 13:00 DVS ’69 D2 Sporting Delta D2 Sophiahal HENDRIK-IDO-AMBACHT Fam Hoogeman, Fam Post, Fam Stam, Fam den Dekker
26-3-2022 09:00 10:00 Sporting Delta D3 Korbatjo D3 Deltahal DORDRECHT Charlotte de Waard
26-3-2022 08:30 09:00 Sporting Delta E1 Vriendenschaar (H) E1 Deltahal DORDRECHT Luc Verboon
26-3-2022 07:50 09:00 ACKC E2 Sporting Delta E2 Sportzaal ‘t Verlaat ALMKERK Fam Elk, Fam Meyer, Fam Goedhart
26-3-2022 08:30 09:00 Sporting Delta E3 ADO E1 Deltahal DORDRECHT Gisley Khadje
26-3-2022 08:30 09:00 Sporting Delta F2 KCC/CK Kozijnen F3 Deltahal DORDRECHT Anouk vd Laars
27-3-2022 10:15 11:30 Fortuna/Delta Logistiek 8 Sporting Delta 9 Fortuna-hal DELFT
Datum Aanw/Vertr Start Thuis Uit Accommodatie Plaats Scheidsrechter Zaalwacht Vervoer
2-4-2022 18:30 19:30 Sporting Delta 1 De Meervogels 1 Deltahal DORDRECHT KNKV Jurytafel
2-4-2022 16:50 17:50 Sporting Delta 2 De Meervogels 2 Deltahal DORDRECHT KNKV Jurytafel
2-4-2022 12:15 13:30 Albatros 5 Sporting Delta 3 Develhal ZWIJNDRECHT
2-4-2022 15:30 16:30 Sporting Delta 4 Nieuwerkerk 6 Deltahal DORDRECHT KNKV
2-4-2022 14:20 15:20 Sporting Delta 5 Albatros 9 Deltahal DORDRECHT Thomas Vermeulen
2-4-2022 14:00 16:15 Fortis A1 Sporting Delta A2 De Belt OOST-SOUBURG Fam vd Laars, Fam Khadje, Fam Onnink, Fam Pennings
2-4-2022 10:45 12:00 Triade A1 Sporting Delta A3 De Reiger GROOT-AMMERS Fam Hoek, Fam Schreuder, Fam ten Berghe, Fam Brasser
2-4-2022 13:20 14:20 Sporting Delta B2 Merwede/Multiplaat B1 Deltahal DORDRECHT KNKV
2-4-2022 12:20 13:20 Sporting Delta B3 DSO (K) B2 Deltahal DORDRECHT Zachery van Thijs
2-4-2022 11:50 13:05 Merwede/Multiplaat B3 Sporting Delta B4 De Lockhorst SLIEDRECHT Fam van Strien, Fam vd Rhode, Fam de Winter
2-4-2022 12:45 14:20 ONDO (G) C1 Sporting Delta C1 Westlandhal ‘S-GRAVENZANDE Fam Post, Fam Kardienaal, Fam den Dekker
2-4-2022 11:20 12:20 Sporting Delta C2 Keep Fit ’70 C2 Deltahal DORDRECHT Bart Krahe
2-4-2022 08:45 10:00 Triade C1 Sporting Delta C3 De Reiger GROOT-AMMERS Fam Stam, Fam de Jong, Fam de Jong
2-4-2022 10:20 11:20 Sporting Delta D1 IJsselvogels D1 Deltahal DORDRECHT Naomi Bosman
2-4-2022 09:20 10:20 Sporting Delta D2 ACKC D1 Deltahal DORDRECHT Jordy Macolini
2-4-2022 11:45 13:00 Korbatjo E1 Sporting Delta E1 De Boogerd OUD-BEIJERLAND Fam Schilperoord, Fam Kardienaal, Fam Timmerman
2-4-2022 08:30 09:00 Oranje Wit (D) E4 Sporting Delta E3 Oranje Withal DORDRECHT Verzamelen bij Oranje Wit
2-4-2022 08:45 09:20 Sporting Delta E4 PKC/Vertom E7 Deltahal DORDRECHT Geoffrey
2-4-2022 08:10 09:00 PKC/Vertom F2 Sporting Delta F1 PKC-hal PAPENDRECHT Fam Mathijssen, Fam Stam, Fam Waperom
2-4-2022 12:00 13:00 NIO F2 Sporting Delta F2 Wilgenring ROTTERDAM Fam Husen, Fam Maaskant, Fam Aantjes
3-4-2022 10:30 11:00 Sporting Delta 9 Die Haghe 7 Deltahal DORDRECHT Ruben Datema