Programma

Datum Vertrek Aanvang Thuis Uit Accommodatie Plaats Scheidsr Zaalw Vervoer
23-3 18:30 20:00 Sporting Delta 1 KVS/Maritiem 1 Deltahal DORDRECHT Bond Jurytafel: Leonie, Sasja, Irene
23-3 17:30 18:35 Sporting Delta 3 Rapid 2 Deltahal DORDRECHT Bond Daphne de Bruin, Zachary van Thijs
23-3 17:00 18:00 Oranje Wit (D) 6 Sporting Delta 4 Oranje Withal DORDRECHT
23-3 15:15 16:45 Twist 6 Sporting Delta 5 Westwijk VLAARDINGEN
23-3 16:15 17:20 Sporting Delta 6 Nikantes 3 Deltahal DORDRECHT ? Emiel Houwerzijl, Mandy Ameling
24-3 10:30 11:45 Fortuna/Delta Logistiek 7 Sporting Delta 7 Fortuna-hal DELFT
23-3 15:00 16:15 PKC/SWKGroep A1 Sporting Delta A1 PKC-hal PAPENDRECHT Fam Monster, Fam van Genderen, Fam Verboon, Fam vd Ploeg
23-3 10:00 11:00 Oranje Wit (D) A2 Sporting Delta A2 Oranje Withal DORDRECHT Verzamelen bij Oranje Wit
23-3 15:25 16:10 Sporting Delta A4 Juliana A2 Deltahal DORDRECHT Thomas Vermeulen Fam Gomersbach, Fam Maccolini
23-3 12:15 14:00 Vriendenschaar (B) B1 Sporting Delta B2 Sporthoeve BODEGRAVEN Fam Dreef, Fam Khadje, Fam Vermeulen
23-3 13:00 14:10 PKC/SWKGroep B6 Sporting Delta B3 PKC-hal PAPENDRECHT Fam Muller, Fam Struik, Fam Hoek, Fam de Vos
23-3 14:00 15:00 Sporting Delta C1 TOP (A) C1 Deltahal DORDRECHT Bond Fam Andela, Fam vd Laars
23-3 13:00 14:00 Sporting Delta C2 Voltreffers C1 Deltahal DORDRECHT Bas Willemsteijn Fam Hoogerwaard, Fam Vlasblom
23-3 12:15 13:00 Sporting Delta C3 Terda C1 Deltahal DORDRECHT Bas Willemsteijn Fam Buurman, Fam van Maaren
23-3 11:00 12:00 Sporting Delta D1 RWA D1 Deltahal DORDRECHT Bond Fam Fok, Fam vd Lijke
23-3 10:00 11:00 Sporting Delta D2 DSO (K) D1 Deltahal DORDRECHT Elise Nauta Fam Bette, Fam de Jong
22-3 18:15 19:00 Sporting Delta D3 Springfield D1 Deltahal DORDRECHT Daphne de Bruijn Fam Zirkzee, Fam Popuijs
23-3 9:30 10:00 Sporting Delta E1 Juliana E1 Deltahal DORDRECHT Elise Nauta Fam Mulders, Fam Rujano Pirona
23-3 8:00 9:00 Triade E1 Sporting Delta E2 De Reiger GROOT-AMMERS Fam de Bondt, Fam Smit
23-3 8:30 9:00 Sporting Delta E3 Springfield E2 Deltahal DORDRECHT Charlotte de Waard Fam Weinberg, Fam Brepson
23-3 8:30 9:00 Sporting Delta E4 Merwede/Multiplaat E6 Deltahal DORDRECHT Zachary van Thijs
23-3 9:30 10:00 Sporting Delta F1 HKC (Ha) F1 Deltahal DORDRECHT Dirk Nedermeijer
23-3 8:30 9:30 GKV/Enomics F3 Sporting Delta F2 Van Rappardhal GORINCHEM Fam Schilperoord, Fam Rujano Pirona
23-3 8:15 9:00 Albatros F4 Sporting Delta F3 Develsteinhal ZWIJNDRECHT Fam van Noorloos, Fam Rook
Datum Vertrek Aanvang Thuis Uit Accommodatie Plaats Scheidsr Zaalw Vervoer
30-3 16:30 18:20 VEO 1 Sporting Delta 1 Essesteyn VOORBURG
30-3 13:15 15:00 Excelsior (D) 3 Sporting Delta 3 De Buitenhof DELFT
30-3 17:10 18:10 Sporting Delta 4 Triade 3 Deltahal DORDRECHT Mark vd Bos Patty van Genderen, Dominique vd Ploeg
30-3 16:00 17:00 Sporting Delta 5 Nieuwerkerk 10 Deltahal DORDRECHT ? Owen Kloeg, Sam van Rijswijk
30-3 14:30 15:30 KCR 8 Sporting Delta 6 De Fakkel RIDDERKERK
30-3 14:30 15:30 Sporting Delta A1 TOP (A) A1 Deltahal DORDRECHT Bond Jury tafel
30-3 13:00 14:10 Sporting Delta A2 Juliana A1 Deltahal DORDRECHT Bond Fam Hardenbol, Fam Kloeg
30-3 12:00 13:00 Sporting Delta A3 Ventura Sport A1 Deltahal DORDRECHT Wessel Visser Fam vd Laan
30-3 16:50 17:40 PKC/SWKGroep A6 Sporting Delta A4 PKC-hal PAPENDRECHT Fam Roest, Fam Gomersbach, Fam de Jong
30-3 11:00 12:00 Sporting Delta B2 TOGO B1 Deltahal DORDRECHT Bond Fam van Chastelet, Fam Khadje
30-3 10:00 11:00 Sporting Delta B3 ADO B3 Deltahal DORDRECHT Stan vd Lijke Fam Versnel, Fam Hoek
30-3 10:00 11:10 PKC/SWKGroep C2 Sporting Delta C1 PKC-hal PAPENDRECHT Fam Bron, Fam Eshuis, Fam Schilperoord, Fam vd Laars
30-3 10:30 12:00 ACKC C2 Sporting Delta C2 De Jager GIESSEN Fam Novella, Fam Vlasblom, Fam Bijl
30-3 10:45 12:00 Juliana C2 Sporting Delta C3 Het Veerhuis OUD GASTEL Fam van Maren, Fam van Welie, Fam Buurman, Fam de Korver
30-3 12:45 13:30 Oranje Wit (D) D2 Sporting Delta D2 Oranje Withal DORDRECHT Verzamelen bij Oranje Wit
30-3 11:30 12:40 Ventura Sport D1 Sporting Delta D3 Apollohal STRIJEN Fam Zirkzee, Fam Wever, Fam de Sousa Martins
30-3 9:15 10:00 Sporting Delta D4 Juliana D1 Deltahal DORDRECHT Thomas Vermeulen Fam vd Graaf, Fam van Doorn
30-3 8:15 9:00 Albatros E3 Sporting Delta E1 Develsteinhal ZWIJNDRECHT Fam Kardienaal, Fam Rujano Pirona
30-3 8:30 9:00 Sporting Delta E2 Scheldevogels E1 Deltahal DORDRECHT Roxanne Camfferman Fam Hoogeman, Fam de Bondt
30-3 8:15 9:00 Conventus E1 Sporting Delta E3 Develsteinhal ZWIJNDRECHT Fam Cirkel, Fam Bos
30-3 11:00 11:30 Oranje Wit (D) E6 Sporting Delta E4 Oranje Withal DORDRECHT Verzamelen bij Oranje Wit
30-3 8:30 9:00 DeetosSnel F1 Sporting Delta F1 DeetosSnel-hal DORDRECHT Verzamelen bij DeetosSnel
30-3 9:00 10:00 DVS ’69 F3 Sporting Delta F2 De Ridderhal HENDRIK IDO AMBACHT Fam Langerak, Fam Kardienaal
31-3 13:30 14:00 Sporting Delta 7 Keep Fit ’70 4 Deltahal DORDRECHT Brian Gorter Team 7