Scheidsrechters

Datum Tijd Thuisteam Uitteam Scheidsrechter
21-9-2019 09:00 Sporting Delta D2 PKC/SWKGroep D3 Mathijs Besten
21-9-2019 09:00 Sporting Delta D3 RWA D2 Julian van Zanten 
21-9-2019 09:00 Sporting Delta F1 Nieuwerkerk F2 Sylvia Goosens
21-9-2019 10:00 Sporting Delta C4 Oranje Wit (D) C2 Jordi vd Berg
21-9-2019 14:15 Sporting Delta C3 Nikantes C1 Wessel vd Laan
21-9-2019 15:15 Sporting Delta C2 Keep Fit ’70 C1 Thomas v Essen
21-9-2019 16:15 Sporting Delta 5 DVS ’69 3 Midweek 1
21-9-2019 17:30 Sporting Delta A3 Merwede/Multiplaat A3 Mikey Poot
22-9-2019 11:00 Sporting Delta 7 DeetosSnel 14 Midweek 2
25-9-2019 20:10 Sporting Delta MW2 ACKC MW1 Laurens Tijhuis
Datum Tijd Thuisteam Uitteam Scheidsrechter
28-9-2019 09:00 Sporting Delta E1 Oranje Wit (D) E3 Geoffrey Versluis
28-9-2019 09:00 Sporting Delta E2 PKC/SWKGroep E6 Roxanne Camferman
28-9-2019 09:00 Sporting Delta E3 DeetosSnel E4 Kelsey vd Straaten
28-9-2019 09:00 Sporting Delta E4 ACKC E2 Sifra Mol
28-9-2019 09:00 Sporting Delta E5 Trekvogels E1 Daniel Essen
28-9-2019 09:00 Sporting Delta F2 Oranje Wit (D) F3 Leonie Jansen
28-9-2019 10:00 Sporting Delta B2 Valto B2 Jan Ponsen
28-9-2019 10:00 Sporting Delta B3 Oranje Wit (D) B4 Sven Blokmaker
28-9-2019 11:15 Sporting Delta 6 DSO (K) 4 Midweek 2
28-9-2019 11:15 Sporting Delta A4 ADO A2 Midweek 1
2-10-2019 20:10 Sporting Delta MW1 Vriendenschaar (H) MW2 Bas Willemsteijn
Datum Tijd Thuisteam Uitteam Scheidsrechter
5-10-2019 09:00 Sporting Delta D3 Vitesse (Ba) D3 Nicole vd Laan 
5-10-2019 09:00 Sporting Delta F2 PKC/SWKGroep F5 Evi Schotman
5-10-2019 10:00 Sporting Delta C2 DSO (K) C1 Mark vd Bos
5-10-2019 12:15 Sporting Delta C3 Sperwers C1 Mark Verdonk
5-10-2019 13:15 Sporting Delta D2 Vriendenschaar (H) D2 Niels de Koning 
5-10-2019 15:15 Sporting Delta 6 Scheldevogels 3 Stan vd Lijke 
6-10-2019 11:00 Sporting Delta 7 Fortuna/Delta Logistiek 8 Jeroen Tijhuis
9-10-2019 20:10 Sporting Delta MW2 DeetosSnel MW1 Emiel Houwerzijl
Datum Tijd Thuisteam Uitteam Scheidsrechter
12-10-2019 09:00 Sporting Delta E1 Vriendenschaar (H) E2 Naomi Bosma
12-10-2019 09:00 Sporting Delta E2 Korbatjo E2 Geoffrey Versluis
12-10-2019 09:00 Sporting Delta E3 Oranje Zwart/De Hoekse E2 Myrthe Kwakernaat
12-10-2019 09:00 Sporting Delta E4 Vriendenschaar (H) E4 Charlotte de Waard
12-10-2019 09:00 Sporting Delta E5 Kinderdijk E5 Patty v Genderen
12-10-2019 09:00 Sporting Delta F1 Korbatjo F1 Dominique vd Ploeg
12-10-2019 10:00 Sporting Delta C4 NIO C1 Sascha Verboom
12-10-2019 12:00 Sporting Delta B2 ODO B1 Midweek 2
12-10-2019 13:15 Sporting Delta B3 VIOS (W) B1 Olaf vd Padt
12-10-2019 14:30 Sporting Delta A4 Triade A1 Stuart Monster
12-10-2019 16:00 Sporting Delta A3 SKV A1 Jeroen stoop
16-10-2019 20:10 Sporting Delta MW1 DSO (K) MW1 Mitchel Jacob